800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Názory našich zákazníků

Jiráňová Alena, 3. září 2015

Chtěla bych poděkovat a pochválit slečnu Michaelu Dostálovou za vzorný přístup k zákazníkovi, milé a ochotné jednání a za obrovskou trpělivost, kterou s námi měla .Myslím si, že může být CA eTravel hrdá, že má ve svém týmu takovou pracovnici. S tak skvělým přístupem se tak často nesetkávám. Děkuji a přeji hodně osobních a pracovních úspěchů. Za moje cestovatele moc děkuji.


Jaroslava Krnáková, 28. leden 2015

Děkuji Vám za skvělou organizaci zájezdu včetně Go parkingu a přeji Vám samé spokojené zákazníky.


Radka Horáková, 23. červen 2014

Ráda bych vám poděkovala za zprostředkování dovolené do Lindos Bay. Byly jsme velice spokojené, hlavně s výběrem skvělého hotelu. Přeji spoustu stejně spokojených zákazníků.


Luděk Pácal, 20. červen 2014

Chtěl bych poděkovat za krásnou dovolenou ve Španělsku, vše proběhlo podle našich představ a těšíme se na příští rok, že opět využijeme Vašich nabídek.


Z. H., 19. červen 2014

Ráda bych pochválila Vaše děvčata v agentuře eTravel. Vždy jsou milá, ochotná a trpělivá. Nejvíce mi pomáhá dovolené vyřizovat paní Bortlová. Přeji hodně úspěchů v práci a nadále dobrý kolektiv.


Jarmila V., 28. březen 2014

Chtěla bych vám touto cestou velice poděkovat za vynikající profesionální spolupráci. Již léta jezdíme s Fischerem, stará se o nás vzorně Kateřina Golasowská a paní Kalužíková, takže jsme opravdu velice opečovávanými klienty. U vás jsme se setkali rovněž s vynikajícím přístupem a profesionálním řešením našich požadavků.


Krylová Galina, 9. září 2013

Chtěla bych moc poděkovat Vaší zaměstnankyni Kateřině Kratochvílové, která pro nás zařizovala dovolenou na Kubu. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou a odpovědným chováním při kontaktu s CK


Bezděk, 29. červenec 2013

Vyřízení zájezdu bylo z vaší strany provedeno k naší veliké spokojenosti. Proběhlo rychle a jednání referentky, která mě kontaktovala bylo na vysoké úrovni. Pracuji v oblasti ubytovacích služeb a to jako recepční ve 4hvězdičkovém hotelu, a proto oceňuji vaše služby. Hotel, ve kterém jsme byli, známe. Byli jsme tam již po třetí a příští rok tam jedeme opět.


Muchovi, 28. červenec 2013

S vyřízením dovolené od eTravel jsme byli spokojeni.Vše probíhalo přes e-mail a velmi rychle a bez problémů. Děkujeme.


Božena Ečerová, 24. červenec 2013

S vyřízením zájezdu u Vaší cestovní agentury jsme byli spokojeni.


A. P., 23. červenec 2013

Dovolená v hotelu Samira club nás naprosto nadchla, že příští rok tam chceme letět znovu. Děti i my jsme byli naprosto nadšení. Jen těch šest dnů bylo opravdu málo, příště nejméně osm. Cesta, delegátka, organizace taky naprosto v poho :)


J. M., 23. červenec 2013

Moje dovolená od eTravel byla první tzv. naslepo přes internet. Byla jsem velice spokojená, komunikace v případě dotazů a pomoc s výběrem zájezdu byla dokonalá. Stoprocentní spolehlivá cestovní agentura !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


B.Rycková, 22. červenec 2013

S vyřízením našeho zájezdu na Krétu jsme byli velice spokojeni. Vše proběhlo bez komplikací , mám na mysli letenky, odlet, pobyt i přílet zpět. Rovněž pracovnice Vaší společnosti , se kterýma jsem zájezd vyřizovala, byly velice vstřícné a ochotné. Ještě jednou Vám děkuji.


Marcela Grundová, 21. listopad 2012

Sama se pohybuji více než 20 let ve vedoucích pozicích ve službách a obchodě a přála bych si, abych se setkávala nejen ve své práci, ale i v soukromí s takovými lidmi, jací pracují ve vaší agentuře. Moc děkuji za ochotu a za to, že jsme díky jim odlétali na dovolenou spokojeni a dobře naladěni. Přeji mnoho úsměvů ve vaší další práci a ještě jednou děkuji !!


Květa Soukupová, 12. říjen 2012

S vyřízením zájezdu s Vaší cestovní agenturou jsme byli velmi spokojeni. Komunikace se všemi pracovníky probíhala velmi dobře a všechny naše otázky byly rychle zodpovězeny. Nemám co vytknout.

Počet zájezdů na stránku
1-15 z 237
1 2 3 4 5 ... 16