800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY ELBA

Městečko Velký Meder leží na jihu Slovenska, asi70 kmod Bratislavy, ve směru na Komárno, v blízkosti maďarských hranic. Nově postavené apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště Corvinus, cca100 mod hlavního vchodu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Parkování

Na vyhrazeném parkovišti u apartmánů, nehlídané a bez poplatku.

Poloha

Městečko Velký Meder leží na jihu Slovenska, asi70 kmod Bratislavy, ve směru na Komárno, v blízkosti maďarských hranic.  Nově postavené apartmány se nachází v bezprostřední blízkosti areálu termálního koupaliště Corvinus, cca100 mod hlavního vchodu.

Stravování

Individuální.

Vybavení

Vzhledem k bezprostřední blízkosti k areálu termálního koupaliště, kde se nacházejí veškeré služby pro stravování, relaxaci a odpočinek,   nepotřebuje toto ubytovací zařízení velké vlastní vybavení.  Apartmány  mají především velmi vzdušné a příjemné pokoje a moderní kuchyňky se základním vybavením. Mají vlastní, oplocený pozemek,  pro děti je zde k dispozici pískoviště a dětská skluzavka, možnost posezení na terase, venkovní gril.

Pokoje

Apartmány jsou velmi pěkné a moderní,  dvě ložnice se dvěma lůžky  s možností jedné přistýlky ( dostavují se i dvoulůžkové apartmány s možností jedné přistýlky). Každý apartmán má vlastní sociální zařízení,  koupelna a WC.  Kuchyňský kout je vybaven pro základní vaření a stolovaní, včetně varné konvice, mikrovlnné trouby a lednice.

Počasí

Trnavský kraj

9°C Převážně oblačno