800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL WELLNESS PARK LAŠKO

Nově vystavěný hotel s 90 pokoji je součástí komplexu Laško, který se nachází v přírodním prostředí s panenskou přírodou v blízkosti řeky Savinji. Od města Laško jen 15 minut příjemnou procházkou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nově vystavěný hotel s 90 pokoji je součástí komplexu Laško, které se nachází v přírodním prostředí s panenskou v blízkosti řeky Savinji od města Laško jen 15 minut příjemnou procházkou.

Vybavení

recepce, bufetová restaurace, restaurace a la carte, kavárna, vinárna, lobby bar, pivnice, výtah, klimatizace společných prostor, dětský koutek, obchod se suvenýry, letní terasa, wellness spa s několika druhy bazénů vnějších i vnitřích i s termální vodou, sauna, termální bazén, kongresové centrum pro 900 osob, hlídané parkoviště i garáže.

Služby za poplatek

malá domácí zvířata, hotelový trezor na recepci, praní prádla, žehlení prádla, donáška jídla na pokoj, transfery do okolí či na letiště, pronájem tenisových kurtů, půjčení kol, výlety do okolí.

Ubytování

Prostorné a moderní pokoje mají 2lůžko, sprchu/vanu, WC, vysoušeč vlasů a župan, minibar, TV, telefon, zdarma přístup k internetu a bezdrátové sítě LAN, klimatizace, možnost přistýlky. Ve 2lůžkovém apartmánu je navíc psací stůl a gauč, možnost přistýlky.

Pro děti

vnější dětský bazén s ohřívanou vodou (otevřen pouze během sezony)

Náš názor

Ideální místo pro relaxi jak v létě, tak i v zimě.