800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL TERME OLIMIA - SOTELIA

Vhodné pro náročné klienty, komplex s přímým průchodem do termálů, relaxace, odpočinek, vodní svět, togobány – balzám pro vaši duši.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

termální lázně Olimia se nacházejí nedaleko vesnice Podčetrtek. Voda, která má teplotu 28–36 °C, je plná hořčíku a vápníku. Hotel Sotelia**** a Breza**** jsou vzájemně propojeny podzemní chodbou. U hotelu Breza**** se nachází wellness centrum Termalija, do kterého je také možné dojít suchou nohou podzemním průchodem.

Vybavení

wellness centrum Termalija u hotelu Breza, recepce, restaurace, podzemní garáže zdarma.

Ubytování

Hotel Sotelia**** pro náročnější hosty, kde se mísí prvky přírody a luxusu, má pokoje vybaveny balkónem, klimatizací, TV LCD, telefonem, trezorem, minibarem, připojením k internetu a koupelnou s vanou nebo sprchou, WC a fénem.

Pro děti

vodní svět, tobogány, skluzavky.

Náš názor

Vhodné pro náročné klienty, komplex s přímým průchodem do termálů, relaxace, odpočinek, vodní svět, togobány – balzám pro vaši duši.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové, popř. servírované menu v balíčku

Služby za poplatek

Sotelia – Balneo centrum Spa Armonia nabízí širokou škálu služeb, kosmetické ošetření obličeje a těla, různé relaxační rituály, anticelulitidní masáže, zeštíhlující zábaly a další druhy masáží. Balneo centrum Olimia Centre of Health v hotelu Breza. Golf, tenis, minifotbal, basketbal, plážový volejbal, badminton, bowling, půjčení kola.