800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL PRIMUS

  • Vhodné i pro náročnou klientelu
  • Nabídka sportovních aktivit
  • Animace i letní divadlo

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Doporučení

Hotel, který je vybudován v římském stylu a nese název po slavném římském generálovi Marku Antoniu Primusovi se pyšní vlastním termálním wellness centrem a termálním aqua centrem, který se nachází v sousedství hotelu. Hotel je tedy vhodný pro strávení relaxační dovolené, ale i aktivnější dovolené rodin s dětmi.

Poloha

Hotel se nachází v nejstarším slovinském městě Ptuj, jehož většina centrálních částí je chráněna jako kulturní dědictví. Hotel se nachází v přímém sousedství termálního aqua parku. V okolí města se nachází mnoho zajímavých míst k podnikání výletů. Přímo nad městem se tyčí Ptujský hrad, odkud je nádherný výhled na malebné městečko.

Strava

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem a minibarem. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, Wi-Fi ve společných prostorách a na pokojích, restaurace (s pokrmy z antické doby), bar, welness centrum Augusta vybudované v římském stylu (vnitřní a venkovní bazén, dětský bazén, svět saun, termální koupele a masáže v římském stylu), obchod se suvenýry a parkoviště. Aqua-park, který se nachází v sousedství hotelu (o rozloze 4200 m2 se skládá z 12 vnitřních a venkovních bazénů s termální vodou, bazénu s umělými vlnami, podvodních masážních proudů, skluzavek, vířivé vany a nejdelším toboganem na Slovinsku).

Možnosti ubytování