800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyGRAND HOTEL PRIMUS

Zcela nový luxusní hotel leží asi 1 km od centra města hned vedle termálních lázní.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Nový luxusní hotel leží asi 1 km od centra města hned vedle termálních lázní.

Středisko

Ptuj

Vybavení hotelu

Celkově klimatizovaný hotel má prostornou recepci, restauraci, bar, noční klub, výtahy, místnosti pro semináře, prodejnu suvenýrů, kryté garáže, fitnes a wellness centrum, několik bazénů s termální vodou, sedm druhů sauny – např. v římském, orientálním, egyptském a japonském stylu. Pro skupiny lze zajistit tzv. římský večer – masáže a koupání v oddělené místnosti s bazénem.

Pokoje

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a možností přistýlky jsou vybaveny satelitní LCD-TV, telefonem, trezorem, minibarem. K dispozici je župan a pantofle, většina pokojů má balkon. Na vyžádání lze zajistit i pokoje typu superior, které mají rohovou vanu s možností napuštění termální vody. V hotelu jsou i tři luxusní apartmány s vlastní saunou a velkou terasou s whirpoolem.

Stravování

Bufetová polopenze.

Sport a zábava

Relaxace v termálních lázních, jízda na koni, cyklistika, windsurfing nebo veslování na jezeře, k dispozici jsou kryté i otevřené tenisové kurty, stolní tenis, mini golf, hřiště na různé míčové hry, bowling, rybaření, hudba, animace, letní divadlo a další kulturní akce ve městě. Golfové hřiště s 18 jamkami asi 400 metrů od hotelu.

GPS

46.421873,15.855771

Možnosti ubytování