800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyELBA ESTEPONA GRAN HOTEL

  • Hotel se nachází přímo u pláže
  • V blízkosti golfového hřiště

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Hotel

Kompletní 5-hvězdičkový hotel, s velkými pokoji s balkonem s výhledem na moře, skládající se z 204 pokojů. Z toho 138 Deluxe dvoulůžkových pokojů, 43 Junior Suites, 20 plných Suites a 1 prezidentské apartmá s autentickou relaxační atmosférou klidného Středozemního moře s přímým přístupem na pláž  z upravené zahrady.V hotelu Elba Estepona je  bazén pro dospělé  i dětský bazén, krytý bazén, a okouzlující zahrady, 3 tématické restaurace a 35 golfových hřišť v okolí. Navíc zde naleznete uznávané Thalasso Spa, různé procedury, relaxační masáže a velkolepé vyhřívaný bazén s úžasným výhledem představují jen malou část tohoto pěti-hvězdičkového hotelu all inclusive.

Hřiště

Valderrama Golf Club
je jedním z nejznámějších evropských golfových klubů. Podobu hřiště, které se nachází ve Španělské Andalusii, projektoval americký golfový architekt Robert Trent Jones. Hřiště bylo postaveno roku 1974, přičemž z počátku bylo známo pod názvem "Sotogrande New" a "Las Aves". Valderrama Golf Club zahrnuje jedno 18 jamkové hřiště s parem 71 a jedno 9 jamkové tréninkové hřiště. V roce 1997 místní hřiště hostilo Ryder Cup.
V roce 1999 bylo golfovým magazínem Golf World označeno jako nejlepší hřiště kontinentální Evropy.

San Roque Old Course
Toto úžasné hřiště je chloubou klubu, radost z něj je vyhrazena pouze pro členy, s výjimkou části dne, kdy si může zahrát i široká veřejnost. Na úpatí Sierra Bermeja, kde se hory setkají s mořem, je legendární domov pro evropský golf vytvořený v roce 1990. Navrhl ho Dave Thomas s bunkry, které přetvořil Seve Ballesteros, The Old Course je hodnocené mezi nejlepšími hřišti v Evropě.

San Roque New Course
The New Course byl otevřeln roce 2005, navrhl ho Perry Dye. Je umístěn na stejně krásném terénu s mnoha malebným výhledy. Rozdíl je především ve velkých strmých bunkrech a větších greenech.

Finca Cortesin
Hřiště je navrženo Vabellem Robinsonem, měří 6 800 metrů a najdete na něm 18 jamek s více než 100 bunkry. Je to jedno z největších hřišť ve Španělsku. Hráči si zde mohou vychutnat úžasný výhled na hory a moře. Příjemně si na něm zahrají i úplní začátečníci, zároveň je velkou výzvou také pro profesionály. U každé jamky je několik odpališť, což vyvažuje náročnost hřiště a nabízí různé možnosti hry pro všechny úrovně hráčů. Po skončení hry na všech 18-ti jamkách zjistíte, že jste v průběhu hry použili všechny své hole. Hřiště Finca Cortesin je vybudované na základě ekologicky orientované filozofie. Všechny aspekty pozemku, od rozložení hřiště po nasměrování oken v hotelových pokojích, byly pečlivě naplánovány tak, aby se maximálně využilo bohaté zeleně, která pozemek obklopuje. Bylo sem navezeno 20 druhů rostlin z Pacifiku, jižní Ameriky, Afriky, Číny, Japonska a Středního východu, které nyní tvoří součást místního ekologického systému. Více než hřiště je to tedy jakási zelená svatyně.

La Reserva
Golfové hřiště La Reserva de Sotogrande bylo otevřeno v roce 2003 a navrhl ho prestižní architekt Cabell B. Robinson. 6721 metrů 18-ti jamkové hřiště par 72 je fantastickou výzvou pro všechny golfisty díky řadě odpališť a impozantním, rychlým greenům, které umožňují širokou škálu pin pozic. Nepochybně velkolepý zážitek je nádherný výhled na hory a dolů k moři. Toto okolí je doplněno neméně majestátní klubovnou, kde si členové i návštěvníci mohou užít vynikající služby v klidném prostředí.

GoThe Golf country Valle Romano
Valle Romano Golf, ve městě Estepona, je vynikající 18-ti jamkové hřiště, připravené hostit ty nejnáročnější a nejprestižnější turnaje. Jeho design umožňuje požitek amatérskýmh golfistům, zatímco je přeměňováno na náročný okruh pro profesionály.

Alcaidesa Links Golf Course
Topografie terénu v Alcaidesa se skládá ze skalnatých strání svažujících se k moři a končící v úžasně krásné pláži, která má téměř 2 km. Značné množství jamek se nachází na pláži mezi písečnými dunami jen částečně obklopenou vegetací. Jamky 18-jamkové hřiště jsou poskládány jedna za druhou tak, že první jamka začíná u klubovny a až poslední 18. jamka vás k ní přivede zpět. Obtížnost hřiště zvyšují neustále se vyskytující větry v přímořské oblasti. Z libovolného místa na hřišti je krásný výhled na Středozemní moře, Gibraltarský průliv a severní Afriku. Na hřišti se nachází 5 třiparových jamek, 8 čtyřparových jamek a 5 pětiparových jamek.

Almenara Golf
byla otevřena v roce 1998, má tři devítijamkové okruhy, z nichž každý je duchovním dítětem architekta Dava Thomase a také zde naleznete velmi rozsáhlé cvičné a výukové prostory. Tři 9 jamková hřiště (Los Pinos, Los Lagos a Los Alcornoques) mohou být kombinovány do 3 různých 18 jamekových hřišť. Každé ze tří hrišť má svůj vlastní charakter. Zvlněné fairwaye, bunkry, klikaté potůčky a vodními překážkami jsou součástí všech 3 devítek. Greeny v Almenara jsou bez poskvrnky a jsou lemovány korkovými stromy nebo borovicemi.

Pokoje

Hotel má k dispozici několik druhů pokojů - Double Deluxe Room, Family Standard room, Junior Suite, Prestige Suite, Presidential Suite. Dvoulůžkový pokoj Deluxe s výhledem na moře - prostorné pokoje 37m2 s vlastním balkonem nebo terasou, kompletní se speciálním nádechem luxusu. V pokoji je bezplatné Wi-Fi připojení na internet, mini-bar, kávy a čaje a plně vybavenou koupelnu s oddělenou sprchou a vanou a komfortní šatny, župan a pantofle. Jeho maximální kapacita je tři dospělí. Užijte si nádherný výhled na Středozemní moře v tomto prostorném pokoji.

Poloha

Hotel Elba Estepona je umístěn přímo na pláží ve městě Estepona. Z letiště v Málaze je to necelou hodinu cesty.

Zábava

Krytý bazén, welnness, fitness, golf, výlety po okolí - Malaga, Gibraltar, Mijas

Příplatky

All inclusive - 770,- Kč/denAll inclusive plus - 1.250,- Kč/den

Vzdálenosti od hotelu

Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Andalusie

8°C Jasno