800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPoklady Andalusie

Během tohoto okruhu budete mít dostatek času na důkladnou prohlídku krásných památek, ale i zachycení svérázné atmosféry Andalusie.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Během tohoto okruhu budete mít dostatek času na důkladnou prohlídku krásných památek, ale i zachycení svérázné atmosféry Andalusie.

V blízkosti

  • 1. DEN – PRAHA – ALMERÍA – GRANADA
    odlet do Almeríe, po příletu transfer do hotelu v Granadě.
  • 2. DEN – GRANADA
    prohlídka města Granada, kde navštívíte perlu muslimské architektury, sídlo muslimských králů – palácový komplex Alhambra se zahradami Genelalife. Procházka historickým centrem města (náměstí Bib-Rambla, katedrála s královskou kaplí, kde jsou uloženy ostatky Isabely Kastilské a Ferdinanda Aragonského.)
  • 3. DEN – GRANADA – CÓRDOBA
    přejezd do jednoho z nejkrásnějších andaluských měst – Córdoby. Prohlídka města s návštěvou mešity, jedné z největších v neislámském světě, synagogy, královského paláce Alcázar, římského mostu. Samozřejmě nebude chybět ani  procházka židovskou čtvrtí, kterou tvoří labyrint úzkých uliček plných květin a typických dvorků.
  • 4. DEN – CÓRDOBA – SEVILLA
    pokračování do dalšího andaluského města – Sevilly. Prohlídka největší gotické katedrály s věží La Giralda a hrobem Kryštofa Kolumba, Zlaté věže, židovské čtvrti Santa Cruz. Během panoramatické projížďky městem uvidíte i Španělské náměstí a park Marie Luisy, kde se konala iberoamerická výstava.
  • 5. DEN – SEVILLA – JEREZ – CÁDIZ
    zastávka v Jerez de la Frontera, kde se nachází Královská andaluská škola jezdeckého umění, která se proslavila svým vynikajícím představením „Jak tančí andaluští koně“.
    Návštěva vinného sklípku a ochutnávka místního vína s chutí cherry. Pokračování do města Cádiz okružní jízda a procházka po starém městě s katedrálou.
  • 6. DEN – CÁDIZ – GIBRALTAR – RONDA
    pokračování do Gibraltaru, poslední anglické kolonie v Evropě. Prohlídka tzv. Tarikovy skály v mikrobusech, zastávka u jeskyní sv. Michaela a možnosti
    výhodných nákupů. Zastávka ve městě Ronda, kde se nachází nejstarší býčí aréna ve Španělsku.
  • 7. DEN – GIBRALTAR – EL TOYO (COSTA ALMERÍA)
    transfer do 4* hotelu s programem all inclusive na pobřeží Středozemního moře.
  • 8. DEN – ALMERÍA – PRAHA 
    transfer na letiště, odlet z Almeríe do Prahy. Fakultativní možnost prodloužení pobytu na pobřeží Costa Almería o další týden.

Počasí

Andalusie

5°C Jasno