800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBaleáry a Sardinie - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

JANOV (ITÁLIE)
Nalodění (zpravidla po 10.00) – loď MSC SINFONIA 3*+. Po nalodění lze čerpat plnou penzi. Vyplutí.

2. den

ST. TROPEZ (FRANCIE)
Oblíbené letovisko celebrit bylo inspirativním místem pro umělce, jakým byl například Henri Matisse a stalo se i domovem slavného filmového četníka. První z filmů (Četník ze St. Tropez, 1964) s humorem reflektuje téma, které tehdy hýbalo celou Francií – boj konzervativních staromilců proti morálnímu úpadku, jehož nejhorším projevem byl nudismus prosazující se na plážích kolem St. Tropez. Některé z bitevních polí této války můžete sami navštívit.

3. a 4. den

PALMA DE MALLORCA (ŠPANĚLSKO)
Malebné uličky starého města, katedrály a pláž Playa de Palma, nabízejí něco pro každého. Před tím, než se vrhnete do víru nočního života, navštivte Dračí jeskyně, projeďte se po městě na kole nebo se vydejte poznávat ostrov (vše fakultativně).

5. den

PORT MAHON (MENORCA – ŠPANĚLSKO)
Port Mahon spadal kdysi pod nadvládu mocných severoafrických Maurů. Později byl kvůli své poloze častým předmětem válek mezi Brity, Francouzi a Španěly. Dnes je to vstupní brána na nepříliš rušný ostrov, který skrývá nemalé přírodní a archeologické bohatství a je na seznamu UNESCO.

6. den

OLBIA – SARDINIE (ITÁLIE)
Brána k překrásnému pobřeží Costa Smeralda, které je z velké části jen málo poznamenané civilizací. Sami se můžete přesvědčit, proč je Sardinie tak vyhledávaná.

7. den

SALERNO (ITÁLIE)
V Salernu vznikla za vlády Normanů (11. st.) první lékařská škola středověku. Po její návštěvě doporučujeme zhlédnout také románskou katedrálu s byzantskou výzdobou ( obojí fakultativně).

8. den

JANOV (ITÁLIE)
Snídaně. Vylodění, vlastní doprava zpět do ČR.

Počasí

Andalusie

20°C Jasno

Barcelona a okolí

16°C Polojasno

Costa Brava

14°C Slabý déšť

Formentera

16°C Převážně oblačno

Ibiza

16°C Převážně oblačno

Madrid a okolí

14°C Polojasno

Mallorca

17°C Skoro jasno

Menorca

15°C Polojasno