800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ELBA COSTA BALLENA BEACH & THALASSO RESORT

  • Hotel se nachází přímo u pláže
  • V těsné blízkosti se nachází golfové hřiště

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel Elba Costa Ballena je umístěn přímo na pláží nedaleko od historického města Cádiz.
Elba Costa Ballena se nachází na jedné z nejpopulárnějších pláží v Cádiz pro letní dovolenou, s krásnými písečnými dunami a mírným klima po celý rok, je ideální pro rodinnou dovolenou. Budete se překvapeni, jak architektura hotelu byla navržen tak, aby dokonale integrovala s okolím.
Elba Costa Ballena se také nachází v těsné blízkosti Costa Ballena Ocean Golf Clubü, který má 3 golfová hřiště. Pozoruhodné 27 + 9 jamkové golfové hřiště bylo navržen světově proslulým José María Olazábalem.

Ubytování

Hotel nabízí mnoho možností ubytování v různých typech pokojů. Standardní dvoulůžkový pokoj 30m² komfortní dvoulůžkové pokoje standardní velikosti pro 2 osoby, 3 dospělí nebo 2 dospělé a 1 dítě. Většinou mají otevřené nebo soukromé balkony 5,2m² s výhledem na golfové hřiště, na moře nebo do hotelové zahrady. Pokoje jsou vybaveny s telefonem a internetem, klimatizací, minibarem, TV, satelitními kanály, trezorem, plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů. Dvoulůžkový pokoj Standard s výhledem na golfové hřiště 30m² komfortní dvoulůžkové pokoje standardní velikosti pro 2 osoby nebo 2 dospělé osoby a 1 dítě. Tyto pokoje mají otevřené nebo soukromé balkony 5,2m² s výhledem na golfové hřiště. Pokoje jsou vybaveny s telefonem a internetem, klimatizací, minibarem, TV, satelitními kanály, trezorem, plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Hřiště

Costa Ballena Ocean Golf Club
Hřiště samo o sobě má 27 mistrovských jamek a 9-ti jamkové hřiště par3. Hřiště je mírně zvlněné s některými jamkami přímo na pobřeží se strategicky umístěnými bunkery a jezery po celém hřišťi. Par 72 SSS 72 6063M ze žlutých odpališť a 5155M z červených odpališť

Sport a zábava

Bazén, welnness, fitness, golf, výlety po okolí - Cádiz, Sevilla ...

Příplatky

All inclusive - 770,- Kč/den
All inclusive plus - 1.250,- Kč

Možnosti ubytování

Podobné hotely v této lokalitě