800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBEROSTAR JARDIN DEL SOL

  • Hotel pouze pro dospělé
  • Nedaleko nákupních možností

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Venkovní vířivka s výhledem na moře. Pouze pro dospělé. Možnost pěší túry s průvodcem.

Poloha

klidná, s pěkným výhledem na moře. Restaurace, bary a obchody cca 300 m od hotelu. Tranfer z letiště cca 50 min.

Pláž

hlavní písečná pláž s pozvolným vstupem do moře letoviska Santa Ponsa asi 15 minut pěšky. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení

hotel nabízí ubytování v 261 pokojích s výtahy. Hosté mohou využívat přijímající halu s panoramatickým výhledem, salon s TV, restauraci, nová a-la-carte restaurace (otevřená v hlavní sezóně 2x týdně, nutná předchozí rezervace), snack bar, bar, kavárna. Terasovitý venkovní areál nabízí unikátní výhled, bazén a vířivku. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky na kauci.

Ubytování

suite (1A/2A/3A): klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, minibar k pronajmutí, možnost internetového připojení za poplatek, posezení, sprcha, hydromasážní vana, fén, balkon s výhledem na moře. Joker suite (1S/2S/3S): v přízemí, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Superior junior suite (2D/3D): prostornější, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Superior suite (2G/3G): terasa s lehátkem, kabelová TV, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Suite (1E/2E/3E): typ Star Prestige, prostornější, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Junior suite (1F/2F/3F): se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Junior suite (1H/2H/3H): typ Star Prestige, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A. Junior suite (2J/3J): typ Star Prestige, jinak se stejným vybavením jako 1A/2A/3A.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

aqua aerobic, fitness, pilates, 1x týdně hotel nabízí pěší túru s průvodcem do okolí. Za poplatek: v blízkém okolí řada golfových hřišť se slevou na Green Fee - info v hotelu.

Wellness

za poplatek: SPA Sensations THAI ZEN - odpočívací lehátka, barový servis, parní lázeň, masáže, sauna, solárium, bazén, vestavěná vířivka. Rezervace na místě.

Zábava

příležitostě večerní zábavní program s hudbou.

Místní kategorie hotelu

4.

Info

upozornění - hotel pouze pro dospělé. Pobyt možný od 16 let. Služby delegáta - pouze telefonický kontakt.

Platba kartou

VISA, MasterCard, American Express, Diners.

All Inclusive

při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Možnost pozdní snídaně do 12:00 h. Během dne a v hlavní sezóně snacky od 10:30 do 12:30 a od 15:00 do 18:00 h. Minibar je denně doplňován sladkými nápoji.

Vzdálenosti od hotelu

Pláž: neuvedeno
Nákupní možnosti: 300 m
Doba transferu z letiště: 50 min.

Počasí

Mallorca

19°C Skoro jasno