800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AL MUROOJ ROTANA

Dubai, Downtown, luxusní hotel ze společenství Rotana se nachází v Dubaji přímo naproti nákupnímu centru Dubai Mall, vzdálenost od letiště cca 10 km, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a lagun s tančíčími fontánami, cca 10 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Výborný poměr kvality a ceny! Další z hotelů v těsné blízkosti největšího nákupního centra světa Dubai Mall s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa!

Poloha

Dubai, Downtown, luxusní hotel ze společenství Rotana se nachází v Dubaji přímo naproti nákupnímu centru Dubai Mall, vzdálenost od letiště cca 10 km, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a lagun s tančícími fontánami, cca 10 minut jízdy od pláže Jumeirah Beach.

Vybavení hotelu

městský hotel, 247 prostorných pokojů a suite, 147 víceložnicových suite a penthousů. Klimatizace, 5 restaurací, kavárna, bar, bazén (teplotně regulovaný), sauna, masáže, fitness, boutique, kadeřník, business centrum, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut. Hotel nabízí klientům transfer a vstup na privátní pláž zdarma.

Vybavení pokoje

classic pokojů: klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet, koupelna, sprcha, WC. Možnost přistýlky.

Strava

snídaně, možnost dokoupení polopenze a plné penze – vše formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 10 km

Počasí

Dubaj

30°C Jasno