800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL THE PALACE, THE OLD TOWN

Dubai, Downtown Burj Dubai, leží na kraji uměle vybudovaného jezera na ostrově Old Town Island v srdci typického arabského městečka, s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Dubai a Dubai Fountain, v těsné blízkosti největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, cca 10 km od letiště a cca 2 km od World Trade Centre. Součástí resortu je menší nákupní centrum Souk Al Bahar.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Místo, kde se harmonicky snoubí tradiční arabský šarm s nejlepší kvalitou a pohostinností! Unikátní městský resort v samém srdci Downtownu, centra současné Dubaje!

Poloha

Dubai, Downtown, leží na kraji uměle vybudovaného jezera na ostrově Old Town Island v srdci typického arabského městečka, s výhledem na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa a Dubai Fountain, v těsné blízkosti největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, cca 10 km od letiště a cca 2 km od World Trade Center. Součástí resortu je menší nákupní centrum Souk Al Bahar.

Vybavení resortu

Městský resort, 161 pokojů a 81 suite. Klimatizace, 4 restaurace, bary, bazén s arabskými stany na odpočinek, SPA centrum, fitness, tenis, squash, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

Klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, psací stůl, balkon nebo terasa se sedacím nábytkem. Možnost přistýlky.

Strava

Snídaně, možnost dokoupení polopenze (obědy nebo večeře) – vše formou bufetu.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 10 km

Počasí

Dubaj

22°C Polojasno