800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MANZIL DOWNTOWN DUBAI

Dubai, Downtown Burj Dubai, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Dubai a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Dukkan AL Manzil. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfery do nákupních center a Jumeirah Beach Parku.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Sesterský hotel Vida Downtown Dubai Hotelu, kde Vás čeká tradiční arabská pohostinnost v moderní podobě!

Poloha

Dubai, Downtown, v blízkosti nejvyšší budovy světa Burj Khalifa a největšího nákupního centra na světě Dubai Mall, v blízkosti World Trade Centre, cca 10 km od letiště a cca 8 km od písečných pláží. Hotel je přímo spojený s menším nákupním centrem Dukkan AL Manzil. Hotel zajišťuje zdarma transfery do důležitých míst na Sheikh Zayed Road a dalších míst důležitých zejména pro obchodníky, zdarma transfery do nákupních center a Jumeirah Beach Parku.

Vybavení hotelu

městský hotel, 197 pokojů a suite. Klimatizace, restaurace, bary, bazén (teplotně regulovaný), fitness, boutique, business centrum, konferenční sál, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Vybavení pokoje

klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, Wi-fi internet zdarma, psací stůl, koupelna, sprcha, WC. Možnost ubytování až 2 dětí.

Strava

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze – formou kombinace bufetu a servírovaného menu.

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 10 km

Počasí

Dubaj

30°C Jasno