800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL FORTRESS

Stylový hotel se nachází na jižním pobřeží Srí Lanky v blízkosti vesničky Galle. Hlavní město a letiště Kolombo je vzdáleno 140 km. Transfer z letiště autem cca 4 hodiny. Za příplatek je možné knihovat seaplane, který přistane na jezeře Kogala vzdáleném od resortu 2 km.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Náš názor

V této „Tvrzi“ snů se podařilo docílit jedinečného splynutí nevtíravé elegance, nejmodernějšího designu, high technologií a opravdového luxusu 5* resortu! Ojedině­lý servis, úžasné lázně, vynikající kuchyně!

Poloha

Koggala, luxusní resort patřící do společenství Small Luxury Hotels of the World se nachází přímo na písečné pláži, v tropické zahradě. Vzdálenost od letiště cca 140 km a cca 110 km jižně od hl. města Colomba a nedaleko města Galle.

Vybavení resortu

11 Fortress, 12 Beach a 22 Ocean pokojů, 6 Ocean Lofts a 2 Fortress Residence. Klimatizace, 2 restaurace, čajovna, 2 bary,vinný sklep, 2 bazény, Spa centrum, fitness, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, rybaření, boutique, knihovna, business centrum, konferenční sál, dětský klub, Wi-fi internet zdarma, půjčovna kol, půjčovna CD/DVD. K dispozici hostům je Butler Service.

Vybavení pokoje

Fortress pokoje - klimatizace, ventilátor, minibar, sejf, espreso přístroj, fén, telefon, plazmová SAT/TV, CD/DVD Bose přehrávač, iPod přípojka, Wi-fi internet zdarma, koupelna, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava. Možnost přistýlky.

Strava

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze formou á la carte.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Letiště: 140 km

Počasí

Koggala

25°C Převážně oblačno