800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL JADE MOUTAIN ST. LUCIA

Hotel Jade Mountain je jedním z nejluxusnějších hotelů na Svaté Lucii. Doporučit jej můžeme i těm opravdu náročným klientům. Leží samozřejmě přímo u tropické pláže, vyniká velmi kvalitními službami, profesionálním personálem a osobitým stylem. Doporučit jej můžeme všem typům náročných klientů. Jedná se o antielektronický resort, Vaši dovolenou proto nebude rušit např. Ani televize nebo telefon.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Jade Mountain je jediným resortem na St. Lucia s kultovním pohledem na hory Piti a Gros Piton vystupujícími nad Karibským mořem. Umístění hotelu je nepřekonatelné. Je majestátně situovaný na soukromém území ANSE CHASTANET o rozloze 600 aktů bujné tropické vegetace s ohraničením dvou karibských pláží s měkkým pískem a nedotčeným korálovým útesem hned u pobřeží. Zakládá si na harmonii člověka s přírodou a nabízí skutečný neopakovatelný zážitek.

Vybavení hotelu

Jade Mountain je bohatá organická architektura s malebným prostředím, kterého je přímou součástí. Architekt a majitel Nick Troubetzkoy rozšířil filozofii stavby v souladu s místní karibskou přírodou. Středisko je skutečně odvážným návrhem - najdete zde individuální přístupy i mostky vedoucí k jednotlivým bazénům i robustní kamenné sloupy, které hýří luxusem a detailním zdobením, jež se bezostyšně skoro dotýkají nebe. Nekonečné bazény, které splývají z horizontem moře jsou zde nazývaný jako svatyně a jsou rozděleny na hvězdy, měsíce, slunce a galaxii - samozřejmě jen jako přirovnání k jejich velikosti. Resort má neustále otevřenou recepci, bohatou nabídku lázeňských služeb, fitness, špičkové služby, excelentní restauraci, milý personál, bazény jsou samozřejmostí a mnoho dalšího. Jen jedno tady nehledejte...Jade Mountain Resort je techno-free, nejsou tedy k dispozici žádné telefony, rádia nebo televize. Přístup na internet mohou využít zaměstnaní návštěvníci jen na recepci. Zákaz vstupu sem mají i ¨děti¨ mladší šestnácti let. Jade Mountain Resort je určen k dokonalému odpočinku pro tělo i mysl....

Vybavení pokoje

Každý pokoj v tomto luxusním resortu Jade Mountain má svůj vlastní „nekonečný" bazén. A to je jen jedna položka z mnoha, kterými se liší od dalších podobně laděných exkluzivních budov. Odtud také budete mít překrásný výhled na okolní krajinu, božský klid a budete obklopeni exotikou, která zde na Vás dýchne z každého koutku. Neexistuje zde žádná televize, rádio nebo telefon, tudíž zde zažijete opravdu ničím nerušenou dovolenou.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

Hosté si mohou vychutnat relaxaci u soukromých bazénů, využít nabízené wellness služby, potápět se, šnorchlovat, zacvičit si ve skvěle vybavené posilovně či se vydat za okolními zajímavostmi jako např. exkurze do pralesa, botanické zahrady, sopka a sirné prameny. Zúčastnit se můžete hlubokomořského rybolovu, výletu lodí za nákupy do hlavního města a či si užít pěší túry na horu Gros Piton.

Možnosti ubytování

Počasí

Západní pobřeží

29°C Polojasno