800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KHAYAM GARDEN

Bývalý, dobře známý hotel Le Prince změnil svého majitele, prošel kompletní rekonstrukcí, aby se otevřel hostům v sezóně 2012 jako hotel Khayam Garden. Název napovídá, že je spravován stejnými majiteli jako našimi klienty oblíbený hotel Omar Khayam. Bohaté all inlusive a komfortní vybavení uspokojí i náročné klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

umístění hotelu je výborné, neboť je přímo u písčité pláže, v jeho sousedství se nachází soukromé residence a prázdninové domy, zároveň je jen necelý 1 km od centra Nabeulu. Asi 300 m od hotelu začíná nabeulská rekreační zóna, kde najdete kavárny a restaurace. Z centra Nabeulu jezdí vlak i autobus do Hammametu v pravidelných intervalech. Transfer z letiště trvá přibližně 2 hod.

Vybavení

prostorná vstupní hala s recepcí, s telefonními kabinami, směnárnou, internetový koutek a možnosti připojení WiFi, hlavní restaurace, 2 restaurace á la carte, restaurace barbecue, snack bar u bazénu, snack bar u tobogánů, 5 různých barů a maurská kavárna, diskotéka, 2 venkovní bazény, 2 dětské bazény, bazén s tobogány, krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, sportovní animační programy, sportoviště, fitness, tenisový kurt, centrum vodních sportů, mini kluby pro děti, centrum s balneo terapiemi, se saunou a tureckou lázní, konferenční sál, bazar a butik.

Služby za poplatek

služby a procedury v balneo centru, restaurace á la carte, bar v recepci, maurská kavárna, importované nápoje neoznačené jako all inclusive, pronájem konferenční místnosti, internet a WiFi, baby sitting, pokojový servis, čistírna prádla, kadeřnictví, zboží v butiku a v bazaru, matrace na lehátka u bazénu a na pláži, motorizované vodní sporty, osvětlení tenisového kurtu, lekce tenisu, lékař na zavolání.

Ubytování

komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, mini ledničkou, trezorem, balkonem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Pokoje stranou k moři jsou za příplatek.

Pro děti

bazén s tobogány, dětské kluby (mini a junior), dětské bazény.

Náš názor

Bývalý, dobře známý hotel Le Prince změnil svého majitele, prošel kompletní rekonstrukcí, aby se otevřel hostům v sezóně 2012 jako hotel Khayam Garden. Název napovídá, že je spravován stejnými majiteli jako našimi klienty oblíbený hotel Omar Khayam. Bohaté all inlusive a komfortní vybavení uspokojí i náročné klienty.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové
Večeře:bufetové
All inclusive:plná penze formou bufetu v hlavní restauraci, pozdní snídaně (9.30-11.00) v hlavním baru nebo v baru u bazénu, restaurace barbecue s italskými a tuniskými specialitami (12.30-15.00 a 19.00-23.00), občerstvení u tobogánů od 12.00 do 15.00 (pizza, sendviče, chawarma), neomezená konzumace nealkoholických a místních alkoholických nápojů (pivo, víno, gin, boukha, vodka, pastis, whisky, cédratine) v několika barech (lobby bar 24 hod. denně, bar u bazénu 10.00-24.00, koktejl bar 16.00-20.00, baru u tobogánů 10.00-18.00, disko bar 23.00-02.00 – jen nealko nápoje), sportovní aktivity – stolní tenis, mini golf, aerobic, pétanque, fitness, šipky, vodní polo, windsurfing, kajak, šlapadlo, tenis (s rezervací), večerní animace na diskotéce, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, plážové osušky oproti vratné kauci.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km
Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Nabeul

18°C Polojasno