800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB & HOTEL LETOONIA

Komplex v překrásné přírodě na poloostrově, vhodné pro rodiny s dětmi i klidnější dovolenou, díky rozlehlosti komplexu si zde každý najde své.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Komplex v překrásné přírodě na poloostrově, vhodný pro rodiny s dětmi i klidnější dovolenou, díky rozlehlosti komplexu si zde každý najde to své.

Poloha

Komplex vzdálený 4 km od Fethiye, na vlastním poloostrově, 2 km privátních pláží - Marine Beach, Champagne Beach a Dolphin Beach, písčité pláže jsou umístěné v zálivech obklopujících hotel. Celý komplex je obklopen zelení.

Vybavení

Vzhledem k rozlehlosti komplexu je možné se po hotelu a na pláže dopravovat místními vláčky nebo golfovými vozíky. Recepce v hlavní budově, lobby, 3 bufetové restaurace, 3 à la carte restaurace (rybí, turecká, japonská - sushi), 10 barů v celém komplexu, 1 hotelový bazén, 2 klubové bazény (všechny s oddělenou dětskou částí), 2 dětské bazény, tobogány, široká nabídka sportovních aktivit, tenisové kurty, sauna, pára, konferenční místnosti, WiFi po celém komplexu, plážová lehátka a slunečníky u bazénů a na plážích.

Ubytování

Pokoje v hotelové budově nebo v bungalovech v zahradě, klimatizace, koupelna, WC, telefon, satelitní LCD TV, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, balkon, vařič kávy a čaje. Pokoje v bungalovech jsou bez balkonu.

Strava

Typ stravy: ultra all inclusive
ultra all inclusive: plná penze formou bufetu, pozdní snídaně, občerstvení - snacky 12.00-17.00 hod., dezerty 16.00-17.00 hod., odpolední káva a čaj 17.00-18.00 hod., noční snack 00.00-01.00 hod., čerstvé džusy na vybraných barech, zmrzlina v určené časy, minibar na pokoji naplněný po příjezdu nealkem, nealko nápoje, místní alkoholické a vybrané dovozové alkoholické nápoje po 24 hod. denně - dle otevíracích časů jednotlivých barů, sporty a animační programy: aerobik, tenis, jóga, taebo, vodní pólo, volejbal, basketbal, minifotbal, badminton, stolní tenis, minigolf, nemotorizované vodní sporty.

Pro děti

Dětské minikluby pro všechny věkové kategorie, 2 dětské bazény, tobogány, speciální dětské menu v restauracích.

Služby za poplatek

Procedury ve SPA, osvětlení tenisových kurtů, lodní taxi do Fethiye.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km

Počasí

Fethiye

1°C Jasno