800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VON RESORT ELITE

Rodinný hotel s rozsáhlým aquaparkem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha a popis

Tento hotel se nachází 12 km od historického centra letoviska Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km, Manavgat 17 km, centrum Antalya je 65 km daleko. Hotel v roce 2013 prošel renovací a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu

24 hodinová recepce, směnárna, možnost pronájmu aut a kol, lékař, aquapark, turecké lázně, sauna, masáže, kadeřník, obchodky se suvenýry, klenoty, kůží, market.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, minibarem který je denně doplňován, trazorem zdarma, balkonem, varnou konvicí pro přípravu čaje nebo kávy

Stravování

Stravování formou All inclusive v časech 10:00 - 24:00 Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, občerstvení během dne, noční občerstvení. Možnost návštěvy a la carte restaurací - Dálného Východu, rybí speciality, Turecká, Ottomanská, Italská, Steak House. Některé lahvové a importované nápoje mohou být zpoplatněny. Změna složení a programu All inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází na písečné pláži, lehátka a slunečníky zdarma.

Pro děti

Mini club, teenage club, hry soutěže, skluzavky, hlídání dětí za poplatek,

Sport a zábava

stolní tenis, basket, volejbal, bowling, billiard, motorizované vodní sporty, aquapark, šipky, turecké lázně, sauna, fitness, herna, wifi v lobby zdarma, wifi na pokojích zpoplatněna, denní a večerní animační programy na profesionální úrovni, soutěže a hry. Změna harmonogramu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Služby za poplatek

Detailní seznam zpoplatněných služeb obdržíte při příjezdu do hotelu nebo na informativní schůzce s naším delegátem.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 12 km
Letiště: 17 km

Počasí

Side

10°C Převážně oblačno