800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PHASELIS ROSE

  • Hotel se nachází u pláže
  • Vzdálenost od centra je 5 km

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha a popis

Club Hotel Phaselis Rose je 5- hvězdičkový hotel s animačním programem a skluzavkami. Hotel se nachází 15 km od centra Kemeru a 70 km na mezinárodní letiště. Hotel se nachází pouze 400 metrů od pláže.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje 557 pokoji, recepcí, lobby, restaurací, 3 a la carte restauracemi, bary, cukrárny, dětský klub, tenisový kurt, basketbalové hřiště, krytý a venkovní bazén, dětský bazén, skluzavky, lehátka a slunečníky, turecké lázně, sauna, masáže, fitness centrum, biliár, směnárna, minimarket, půjčovna aut a konferenční místnost.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV, Wi- Fi připojením (zdarma), trezorem (zdarma), telefonem, centrální klimatizací, koupelnou se sociálním zařízením a balkonem nebo terasou.

Stravování

Ultra all inclusive. Snídaně od 7.00 - 10.00 Pozdní snídaně od 10.00 - 11.00 Oběd od 12.30 - 14.30 Večeře od 19.00 - 21.30 Dále je v programu například zmrzlina, nebo turecké placky (gozleme), odpolední snack, zákusky. Místní alkoholické i nealkoholické nápoje. V areálu hotelu se nachází několik barů, kde mohou hosté čerpat alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby v rámci ultra all inclusive. Změna složení a služeb programu ultra all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Pláž a plážový servis

Oblázková pláž je vzdálena 400 metrů od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

Pro děti

V hotelu probíhají animace. Dětský klub Rosy nabízí mnoho aktivit i pro ty nejmenší. Děti si mohou zahrát mini golf, hry v bazénu a šipky. Dále si mohou děti nechat namalovat na obličej nejrůznější obrázky, zatančit si a animátory je připraveno i mnoho dalších aktivit. Program probíhá denně od 10.00- 21.30. Změna programu animačních programů je vyhrazena vedením hotelu.

Sport a zábava

Animační program pro dospělé, bazény, turecké lázně, masáže, fitness centrum, bowling, basketbalové hřiště, biliár, špiky, minifotbal, bocia.

Služby v ceně

Lehátka a slunečníky u bazénu.

Služby za poplatek

Tenisový kurt, basketbalové hřiště, turecké lázně, sauna, masáže, fitness, biliár a půjčovna aut. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 5 km
Letiště: 70 km
Nákupní možnosti: přímo u hotelu

Počasí

Alanya

11°C Jasno

Belek

3°C Jasno

Side

11°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL MARTI MYRA
7,8

HOTEL MARTI MYRA

Turecko, Turecká riviéra, Tekirova

Cena od: 13 690 Kč

Pro skupinu:

EUPHORIA HOTEL TEKIROVA

EUPHORIA HOTEL TEKIROVA

Turecko, Turecká riviéra, Tekirova

Cena od: 14 290 Kč

Pro skupinu: