800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Rozpis ceny

Co dělat o jarních prázninách

24. leden 2017

Řešíte otázku, co dělat s dětmi o jarních prázdninách? Ten týden volna se dá strávit různě. Ať už se rozhodnete vyrazit na lyže do Itálie či Rakouska, nebo si zalyžovat v některém z tuzemských skiareálů. A pokud bude příroda skoupá na sníh, určitě si užijete procházky přírodou, poznávání památek a historie nebo vodní radovánky v některém z aquaparků nebo wellness center. Nezapomenutelné jarní prázdniny prožijete také v teple u moře, například ve Spojených arabských emirátech

Jarní prázdniny na lyžích v Alpách

Lyžařská sezóna je plném proudu, takže co může být lepšího, než sbalit výbavu a nasednout do auta směr Rakousko nebo Itálie. Zamiřte někam, kde nabízejí výhodné ubytování pro rodiny s dětmi. Například do italského Val di Fiemme, Bormia nebo Arraby. Učí se vaše děti lyžovat? Svěřte je do péče profesiaonálů. Naplno si užijete jízdu na zdejších parádních sjezdovkách. Děti se naučí od profesionála správné technice jízdy lépe a rychleji a navíc si při výuce užijí spoustu zábavy a najdou si nové kamarády. V Rakousku doporučujeme strávi jarní prázdniny například v Nassfeldu nebo Hallstättersee.

Náš tip:

V Itálii je výhodné koupit si pobyt se skipasem v ceně. Líbit se vám bude například v rezidencích Regina Dolomiti nebo Edelweiss či v horském hotelu San Valier s využitím wellness centra v ceně. V Rakousku doporučujeme apartmány Buchacher nebo Gasthof Bergried či hotel Q2 Nassfeld

Kam na jarní prázdniny u moře

Kam vyrazit k moři na jarní prázdniny? Azurově modré nebe, čisté a vždy teplé moře, krásné pláže a pozorná péče o hosty. K tomu supermoderní metropole plné odvážné architektury s odkazem na tradice. Ohromná obchodní centra, parky, galerie, divadla i nejrůznější sportoviště: od velkorysých golfových areálů až po zimní stadiony. To všechno si budete užívat při dovolené ve Spojených arabských emirátech.

Náš tip:

Pro rodinnou dovolenou je jako stvořený hotel Bin Majid Beach Resort v Ras Al-Khaimah. V tomto výborně hodnoceném plážovém resortu najdete všechno, co budete potřebovat. Pro děti je tu připravené krásné hřiště a bazének. V příjemné zahradě si užijete příjemné lenošení u bazénu a líbit se vám bude určitě i na pláži. Nedaleko hotelu se nachází také Dreamland Aqua Park, jeden z nejoblíbenějších zábavních parků v zemi.  

Co dělat o jarních prázdninách v tuzemsku 

I naše domovina má co nabídnout, pokud se vám nechce cestovat na jarní prázdniny do zahraničí. Ačkoliv tuzemské lyžařské areály nenabízejí takové podmínky jako ty v Alpách, pěknou zimní dovolenou si užijete i tady. A co když bude málo sněhu? Jistě nezklamou ani procházky, výlety i návštěvy měst a jejich historicky a kulturně zajímavých. Nebo čas jarních prázdnin využijete pro odpočinek a užívání si bohatého zázemí, které nabízejí některé hotely. 

Naše tipy:

Výborným místem pro aktivní dovolenou o jarních prázdninách je hotel Frymburk ve stejnojmenném městečku na samém břehu Lipenské přehrady. Bohaté vybavení hotelu nabízí akquapark i řadu sportovních aktivit od bowlingu až po cyklistiku a lyžování v nedalekém skiareálu Lipno. Samozřejmostí je půjčovna vybavení pro nejrůznější sporty včetně kol a lyžařské výstroje. Široká je i nabídka lázeňských a wellness služeb.

Krásné jarní prázdniny si užijete, pokud přijedete do hotelu Babylon v Liberci. Je přímo napojený na Centrum Babylon skýtající nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Kromě aquaparku tu najdete i lunapark ve stylu staročeské pouti. Navštivte i zdejší zábavně-naučné centrum iQpark. Až se nabažíte lákadel Babylovnu, zajeďte si zalyžovat na Ještěd a projděte si město Liberec s jeho botanickou a zoologickou zahradou.   

Kam dál 

Nevybrali jste si z našich tipů? Podívejte se na naši nabídku zimní dovolené nebo na aktuální naši last minute

Přečtěte si také, kam vzít v létě děti k moři. Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme najít tu nejlepší dovolenou.

Další novinky eTravel.cz

×