Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Albánie | Vnitrozemí | Golem

As

   Poloha a popis

   Poloha

   moderní hotel se nachází na severním okraji Dračského zálivu přímo na hlavní písčité pláži Golem, cca 5 km od města Durrës, cca 40 km od Tirany. V okolí hotelu se nachází mnoho taveren, barů, restaurací a obchodů.

   Ubytování

   dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, telefon, minibar (za poplatek), fén, trezor, balkon. Nekuřácké pokoje.

   Vybavení

   recepce, pokojová služba, restaurace s terasou, lobby bar, bar na pláži, zahrada, venkovní bazén, konferenční sál, Wi-Fi, klimatizace, výtah, trezor. Za poplatek směnárna a půjčovna aut.

   Stravování

   polopenze – snídaně a večeře formou švédských stolů. Možnost dokoupení obědů. Plná penze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu

   Pláž

   soukromá písečná pláž s jemným pískem, která je hotelovým barem spojená s hotelem, slunečníky a lehátka zdarma. Vodní sporty na pláži za poplatek.

   Sport a zábava

   dětské hřiště, beach volejbal, fitness centrum, diskotéka (1x týdně), lázně a wellness (za poplatek).

   Popis

   Dovolená v zahraničí Vám může poskytnout spoustu krásných zážitků na celý život. Pokud plánujete zájezd k moři, ale váháte, kam se vypravit, zkuste Albánii. Naše cestovní kancelář Vás ubytuje v moderním hotelu na úžasné písčité pláži Golem, kterou najdete na severním okraji Dračského zálivu. Letní pobyt Albánie je ideální volbou pro turisty, kteří chtějí poznat půvabná albánská města Durres nebo Tirana. Výletem do obou měst si můžete zpestřit každodenní relaxaci v příjemném hotelovém areálu. Dovolená v Albánii Vám nabídne také možnost protáhnout si unavená těla ve fitness či wellness centru nebo v lázni. A pro osvěžení si můžete s přáteli zahrát třeba plážový volejbal.