800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IBIZA CLUB

  • Písečná pláž je vzdálená 50 m od hotelu
  • Hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, pouhých 50 m od moře.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, minibar (za poplatek), balkon.

Vybavení

plážový servis, klimatizace, WiFi. Recepce, restaurace a venkovní bazén jsou společné pro hotel Ibiza Club a AS hotel, který se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Ibiza.

Stravování

polopenze – snídaně formou švédských stolů, večeře formou menu. Plná penze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu. Stravování je poskytováno v hotelu AS, který je v bezprostřední blízkosti Hotelu Ibiza.

Pláž

soukromá písčitá pláž se nachází cca 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

Sport a zábava

dětské hřiště.

Popis

Albánie je zemí, která se může pyšnit čistými plážemi, hlubokými údolími, divokými řekami či dochovanými památkami. Letní pobyt Albánie je proto ideálním tipem pro turisty, kteří chtějí tuto dosud opomíjenou destinaci poznat. Příjemné zázemí Vám nabídne pěkný hotel Ibiza, který se nachází v přitažlivém albánském letovisku Durres. Dovolená Albánie Vás zavede do pohodové oblasti Golem, asi 50 metrů od moře. Hostům hotelu Ibiza je k dispozici soukromá písčitá pláž, na níž si skvěle odpočinete. Letní zájezd do Albánie, do populárního letoviska Durres, je šťastnou volbou také pro rodiny s dětmi. Nejmenší turisté se mohou věnovat vodním hrátkám nebo si pohrát na dětském hřišti.

×