Zobrazit všechny nabídky
Albánie | Drač

IBIZA CLUB - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  hotel se nachází v oblíbeném albánském letovisku Durrës, v oblasti Golem, pouhých 50 m od moře.

  Vybavenost

  plážový servis, klimatizace, výtah, WiFi (na recepci). Recepce, restaurace a venkovní bazén jsou společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti.

  Ubytování

  dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, vlastní soc. zařízení, klimatizace, SAT TV, lednice, balkon.

  Stravování

  plná penze - snídaně a večeře švédský stůl, obědy servírované výběr ze dvou menu. Stravování společné s AS hotelem, který se nachází v bezprostřední blízkosti.

  Pláž

  soukromá písčitá pláž se nachází cca 50 m od hotelu, slunečníky a lehátka zdarma.

  Sport a zábava

  služby senior clubu ZCELA ZDARMA, který se nachází v bezprostřední blízkosti v AS hotelu Club.

  Popis

  Albánie je zemí, která se může pyšnit čistými plážemi, hlubokými údolími, divokými řekami či dochovanými památkami. Letní pobyt Albánie je proto ideálním tipem pro turisty, kteří chtějí tuto dosud opomíjenou destinaci poznat. Příjemné zázemí Vám nabídne pěkný hotel Ibiza, který se nachází v přitažlivém albánském letovisku Durres. Dovolená Albánie Vás zavede do pohodové oblasti Golem, asi 50 metrů od moře. Hostům hotelu Ibiza je k dispozici soukromá písčitá pláž, na níž si skvěle odpočinete. Letní zájezd do Albánie, do populárního letoviska Durres, je šťastnou volbou také pro rodiny s dětmi. Nejmenší turisté se mohou věnovat vodním hrátkám nebo si pohrát na dětském hřišti.

  Počasí  12345678910111208162432°C