800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DELFINI

V okolí Sarandy a v samotném městě se nachází několik velmi pěkných pláží a přímo u jedné z nich stojí i hotel Delfini. Pláž vlastní hotelová, zpevněná, do vody přístup po krátkých schůdcích, lehátka a slunečníky v ceně pokoje, pozn.: přístup na pláž je po schodech –nedoporučujeme hotel pro menší děti, či osoby se sníženou pohyblivostí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Malebné letovisko Saranda se nachází v Albánii jen 30 min. trajektem od řeckého ostrova Korfu. Město je vhodné jako výchozí bod pro poznání přírodních, kulturních i historických krás tohoto nepoznaného koutu Albánie (např. do Butrintu – antické město zapsané v seznamu UNESCO, Gjirokastry – tzv. "stříbrného města" zapsané na seznamu UNESCO, kláštera Dema či klášter 40 svatých, hradu Borsh, dalších antických měst jako Foinikes, Antigonea, a dalších). V Sarandě se nacházejí pozůstatky antického města, na pahorku nad městem je Lëkurësi, stará turecká pevnost. V okolí Sarandy a v samotném městě se nachází několik velmi pěkných pláží a přímo u jedné z nich stojí i hotel Delfini. Pláž vlastní hotelová, zpevněná, do vody přístup po krátkých schůdcích, lehátka a slunečníky v ceně pokoje, pozn.: přístup na pláž je po schodech –nedoporučujeme hotel pro menší děti, či osoby se sníženou pohyblivostí.

Ubytování

Klimatizavané 2lůžkové pokoje většinou s výhledem na moře, koupelna s WC, SAT/TV, lednice, povlečení, ručníky, úklid každý den.

Vybavení

Recepce, restaurace, parkoviště, terasa s kavárnou, vlastní pláž s lehátky.

Stravování

Typ stravy: snídaně
Snídaně: servírované kontinentální

Náš názor

Hotel pro páry, a to i pro náročnější klintelu. Jedná se o moderní hotel s poskytovanými službami, umístěný v blízkosti centra města, nicméně v klidnější lokalitě.

×