800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MAESTRAL

Právě dobudovaný moderní a vzdušný hotel v antickém stylu s vlastní pláží a recepcí. V blízkosti (cca 20 m) taverna, supermarket, veškerá infrastruktura, lékař, obchody, zábava.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Saranda je mohutně se rozvíjejícím letoviskem, v němž se pojí historie balkánské země s moderními požadavky. Přes den zde zažijete klidné odpočívání u moře a opalování, večer dle zájmu můžete vyrazit za zábavou na promenádu, navštívit různé bary i diskotéky a taverny se živou hudbou. Můžete se rozhodnout podívat za poznáním přírodních, kulturních i historických krás tohoto nepoznaného koutu Albánie. Právě dobudovaný moderní a vzdušný hotel v antickém stylu s vlastní pláží a recepcí. vlastní hotelová, oblázková s částečně pozvolným přístupem, lehátka a slunečníky v ceně pokoje. V blízkosti (cca 20 m) taverna, supermarket, veškerá infrastruktura, lékař, obchody, zábava.

Ubytování

klimatizované 2, 3 a 4lůžkové pokoje, 1 apartmán, všechny orientovány na stranu s nádherným výhledem na moře, balkon, pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, SAT/TV, lednice, povlečení, ručníky, úklid každý den.

Vybavení

recepce, restaurace, parkoviště, vlastní pláž.

Stravování

snídaně, za příplatek večeře. Snídaně: bufetové. Večeře: servírované, 0,5 l vody v ceně.

Náš názor

Hotel přímo u moře je vhodný pro rodiny s dětmi, pro páry, a to i pro náročnější klientelu. Jedná se o moderní hotel s řadou služeb, umístěný v blízkosti centra města, nicméně v klidnější lokalitě.

×