800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL RAFAELO

  • Přímo u hotelu se nachází písečná pláž
  • Nádherný panoramatický výhled na Jaderské moře

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Krásné přímořské letovisko Shengjin se nachází cca 50 km od hlavního města Tirana a 90 km od letiště Podgorica. V hotelovém komplexu Rafaelo Vás čeká nádherný panoramatický výhled na Jaderské moře, krásná písečná pláž, bary, restaurace, promenáda a mnoho dalšího pro Vaši fantastickou a nezapomenutelnou dovolenou. Teplá mořská voda, slabý vítr a výborné umístění pláže v oáze plné zeleně.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové s možností 1 přistýlky, SAT TV, lednice, sprcha WC, balkon.

Vybavení

Recepce s wifi zdarma, trezor na recepci za poplatek, restaurace, pizzerie, směnárna, kadeřnictví, mini market, tři venkovní bazény lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště s atrakcemi pro děti, plážový bar, sportoviště.

Stravování

Polopenze- snídaně a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů. Plná penze - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci

Pláž

Vlastní hotelová písečná pláž přímo u hotelu. Plážový servis za poplatek.

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži, plážový volejbal, šlapadla, vodní skútry, vodní atrakce, na promenádě restaurace, bary, obchůdky a stánky. Výlety za krásami Albánie.

Náš názor

Moderní hotelový komplex Rafaelo společně s krásnou pláží a možností podnikání výletů za krásami Albánie Vám splní Vaše sny o poznání této krásné země.

×