Zobrazit všechny nabídky
Albánie | Shëngjin

RAFAELO - dotované pobyty 50+


  Poloha a popis

  Poloha

  Krásné přímořské letovisko Shengjin se nachází cca 50 km od hlavního města Tirana a 90 km od letiště Podgorica. V hotelovém komplexu Rafaelo Vás čeká nádherný panoramatický výhled na Jaderské moře, krásná písečná pláž, bary, restaurace, promenáda a mnoho dalšího pro Vaši fantastickou a nezapomenutelnou dovolenou. Teplá mořská voda, slabý vítr a výborné umístění pláže v oáze plné zeleně.

  Ubytování

  Klimatizované dvoulůžkové s možností 1 přistýlky, SAT TV, lednice, sprcha WC, balkon.

  Vybavení

  Recepce s wifi zdarma, trezor na recepci za poplatek, restaurace, pizzerie, směnárna, kadeřnictví, mini market, tři venkovní bazény lehátka u bazénu zdarma, dětské hřiště s atrakcemi pro děti, plážový bar, sportoviště.

  Stravování

  Polopenze- snídaně a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení obědů. Plná penze - snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů v hotelové restauraci - DOTOVANÉ POBYTY 55+

  Pláž

  Vlastní hotelová písečná pláž přímo u hotelu. Plážový servis za poplatek.

  Sport a zábava

  Vodní sporty na pláži, plážový volejbal, šlapadla, vodní skútry, vodní atrakce, na promenádě restaurace, bary, obchůdky a stánky. Výlety za krásami Albánie.

  Náš názor

  Moderní hotelový komplex Rafaelo společně s krásnou pláží a možností podnikání výletů za krásami Albánie Vám splní Vaše sny o poznání této krásné země.

  Počasí  12345678910111208162432°C