Zobrazit všechny nabídky
Anguilla | Ostrov | Island Harbour

Arawak Beach Inn

   Poloha a popis

   Vybavení

   Klimatizovaný hotel má 17 pokojů. Hosté mají k dispozici hotelový sejf, restauraci, jídelnu, snídaňový salónek, kavárnu, bar a samoobslužnou prádelnu. Díky WiFi ve společných prostorách (za poplatek) se mohou hosté připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo (za poplatek).

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, ventilátor, kuchyň a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Je tady sejf. Lednička a mini lednička patří také k základnímu vybavení. Na pokoji je připojení k internetu, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   Hosté mohou ve volném čase využít bazén a venkovní bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V objektu je také wellness zóna se soláriem. O večerní zábavu hostů se postará živá hudba.

   Stravování

   Hotel nabízí mnoho typů stravování. Lze si objednat nocleh se snídaní, polopenzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla. Nápoje jsou pro hosty v ceně.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248