800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyArgentina a Chile s plavbou Patagonií, Ohňovou zemí na Hornův Mys

Buenos Aires • Ushuaia • Punta Arenas • Santiago de Chile

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odlet z Prahy.

2. den

Přílet do Buenos Aires přes Santiago de Chile. Transfer na hotel, ubytování a individuální volno. Možnost fakultativního výletu okružní cesty po Buenos Aires ve dne nebo v noci anebo Tango Show. Nocleh.

3. den

Po brzké snídani transfer na letiště a odlet do Patagonie, městečka Ushuaia. Transfer do přístavu a nalodění se na loď Mare Australis. Po uvítacím přípitku s kapitánem a posádkou se loď vydá jižním směrem do oblasti Patagonie a Ohňové země. Nocleh v kajutách.

4. den

Loď pluje přes kanály Beagle a Murray až k Hornovu mysu. Pokud počasí dovolí, vylodíme se na Hornovo ostrově, kde se nachází NP Hornův mys. Toto mýtické místo je přezdívané jako "konec světa". NP byl zapsán na seznam UNESCO v roce 2005. V odpoledních hodinách si projdeme historické místo Wulaia Bay, jediné místo největšího regionu na jihu země s nádhernou vegetací díky své geografické poloze. Projdeme se přírodou v Lengas, Coigües a Canelos. Nalodění na Mare Australis a pokračování v plavbě. Nocleh v kajutách.

5. den

Po snídani volný program na lodi. V odpoledních hodinách vylodění u ledovce Gunther Plüschow. Pojmenován byl po německém letci. Následuje plavba do Chico Sound, kde loď zakotví na moři abychom spatřili ledovce Nena a Piloto. Nocleh v kajutách.

6. den

Brzy ráno zastávka na ostrově Magdalena, kde žije více než 120 tisíc tučňáků, které zde spatříme na každém kroku. V dubnu, kdy tučňáci z ostrova odplouvají se jezdí na ostrov Marta, kde lze spatřit kolonie lvounů obrovských. Poté se nalodíme zpět na loď a zamíříme do cíle našeho plutí do Punta Arenas. Po vylodění se v Punta Arenas transfer do Torres del Paine. Ubytování a nocleh.

7. den

Po snídani celodenní exkurze po Torres del Paine s obědem. Večer návrat na hotel a nocleh.

8. den

Po snídani návštěva Národního Parku Torres del Paine s obědem. V odpoledních hodinách transfer do Punta Arenas, ubytování na hotelu a nocleh.

9. den

V časných ranních hodinách odjezd z hotelu na letiště a odlet do Santiaga de Chile a následně do Evropy.

10. den

Přílet do Prahy.

Fakultativní příplatky

Pojištění léčebných výloh (364 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (316 Kč) • 1lůžkový pokoj (24090 Kč).

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

13°C Jasno

Buenos Aires

19°C Polojasno

El Calafate

11°C Převážně oblačno

Ushuaia

9°C Převážně oblačno

×