800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyARGENTINA - URUGUAY - CHILE - PERU

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den

BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka Buenos Aires. Večer návštěva představení argentinského tanga. Nocleh.

3. den

BUENOS AIRES - PAMPA - BUENOS AIRES
Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti - estancie, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires, večer možnost návštěvy opery či koncertu ve známém divadle Colón. Nocleh v Buenos Aires.

4. den

BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí z Buenos Aires do uruguayského města Colonia del Sacramento, které se pyšní zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou si prohlédnete. Transfer do Montevidea. Nocleh.

5. den

PUNTA DEL ESTE - PIRIÁPOLIS - CASAPUEBLO - MONTEVIDEO
Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este a do Piriápolisu. Nedaleko Punta del Este si prohlédnete Casapueblo, bílé domky na skále nad Atlantským oceánem. Nocleh v Montevideu.

6. den

MONTEVIDEO
Snídaně. Prohlídka Montevidea (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh v Montevideu.

7. den

MONTEVIDEO - BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Montevideu. Plavba lodí z Montevidea do Buenos Aires. Transfer z přístavu v Buenos Aires do hotelu. Nocleh v Buenos Aires.

8. den

BUENOS AIRES - SANTIAGO DE CHILE - VIŇA DEL MAR
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet z Buenos Aires do Santiaga de Chile. Transfer ze Santiaga de Chile do Viňa del Mar, ubytování. Nocleh ve Viňa del Mar.

9. den

VALPARAÍSO - VIŇA DEL MAR
Snídaně. Prohlídka Valparaísa a Viňa del Mar. Nocleh ve Viňa del Mar.

10. den

VIŇA DEL MAR - SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer z Viňa del Mar do Santiaga de Chile. Návštěva dvou chilských vinných sklípků (bodegas) v údolí řeky Maipo a ochutnávky vína. Nocleh v Santiagu de Chile.

11. den

SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Nocleh v Santiagu de Chile.

12. den

SANTIAGO DE CHILE - LIMA
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet ze Santiaga de Chile do Limy. Transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka hlavního peruánského města Limy, kdysi nejbohatšího města světa (Plaza Mayor, Palacio de Gobierno, Catedral Santo Domingo, Palacio Arzobispal, Jirón, Palacio de Justicia, Iglesia San Francisco, San Isidro, Miraflores). Nocleh v Limě.

13. den

LIMA - CUSCO
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště v Limě, odlet do nejhezčího peruánského města Cusca, které bylo založeno koncem 12. stol. Manco Capacem. Jméno města bylo symbolem jeho významu - Cusco znamená v kečuánštině pupek, střed; Cusco leží ve výšce 3.496 m.nad mořem. Přílet do Cusca, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka Cusca. Nocleh v Cuscu.

14. den

MACHU PICCHU
Snídaně. Transfer na vlakové nádraží v Cuscu, vlakem z Cusca do Aguas Calientes. Po krátkém úseku autobusem (6 km) se po zdolání serpentin ocitnete v blízkosti Machu Picchu. Následovat bude prohlídka nejhezčí památky Jižní Ameriky a posvátného místa Inků Machu Picchu, které objevil Američan Hiram Bingham 24.7.1911 uprostřed hor a džungle. Jak je možné, že tady, ve výšce 2.399 metrů nad mořem, vystavěli předkolumbovští domorodci tak dokonalé stavby z těžkých kamenů, mezi které nedostanete ani list papíru? Po 3.000 schodech je možné projít všemi náměstími, nástupišti a terasami, a navštívit všechny svatyně, observatoře a obytné budovy. „Machu Pichu, navždy už zůstane Tvé jméno vypáleno zlatými paprsky do knihy nesmrtelnosti“. Návrat stejnou cestou do Cusca. Nocleh.

15. den

CUSCO - PUNO
Snídaně. Transfer na autobusové nádraží v Cuscu, odjezd panoramatickou cestou (špičaté vrcholy And, prudké strže, krásná údolí, po cestě autobusem dosáhnete nadmořské výšky 4.700 metrů) napříč Andami do Puna. Při cestě autobusem je několik zastávek na focení a zastávka na oběd (v ceně). Nocleh v Punu.

16. den

JEZERO TITICACA - PUNO - JULIACA - LIMA
Snídaně. Plavba po jezeře Titicaca, které je posvátným jezerem Inků, největším vysokohorským jezerem světa a rozkládá se na hranicích Peru a Bolívie ve výšce 3.812 metrů nad mořem. Jezero Titicaca má řadu ostrovů, mezi nimiž budí pozornost plovoucí rákosové ostrovy Los Uros, které také navštívíte. Indiáni, kteří žijí na těchto ostrovech, o sobě říkají, že mají černou krev, která je chrání před chladem jezera, v němž má voda stálou teplotu 13 stupňů Celsia. Transfer z Puna na letiště v Juliace, odlet do Limy.

17. den

LIMA - BUENOS AIRES
Snídaně. V časných ranních hodinách odlet z Limy do Buenos Aires. Prohlídka čtvrti La Boca. Transfer na letiště, odlet z Buenos Aires.

18. den

PŘÍLET DO PRAHY
Přílet do Prahy na letiště Praha - Ruzyně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

2°C Skoro jasno

Buenos Aires

19°C Jasno

El Calafate

2°C Polojasno

Ushuaia

4°C Převážně oblačno

×