Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Argentina

Argentina - za unikátní přírodou od severu na jih

   Poloha a popis

   1. den

   PRAHA - BUENOS AIRES
   Odlet z Prahy do argentinského Buenos Aires.

   2. den

   BUENOS AIRES
   Přílet do Buenos Aires. Odpoledne vás čeká prohlídka Buenos Aires. Navštívíte: Plaza de Mayo (May Square), "Casa Rosada" (Pink House), Metropolitan Cathedral. Dále známé čtvrti San Telmo, La Boca Puerto Madero, Palermo a Recoleta.
   Fakultativně: návštěva pravého jihoamerického Tanga včetně večeře a nápojů.

   Buenos Aires je hlavním městem státu Argentina. Jedná se zároveň o největší město a důležitý přístav. Město leží na jižním pobřeží řeky Río de la Plata (známější pod názvem River Plate) a na jihovýchodním pobřeží Jižní Ameriky. Buenos Aires je město silně ovlivněno evropskou kulturou. Často je také nazýváno „Paříž jihu" či „Paříž Jižní Ameriky". Ve městě sídlí Teatro Colón, což je jedno z největších světových operních divadel. Ve městě se nachází také nespočet muzeí. Světově proslulé jsou také místní Zoologická a Botanická zahrada. Mezi další nejdůležitější místa města patří Plaza de Mayo s budovou Casa Rosada, což je prezidentský palác. Dále zde stojí např. Metropolitní katedrála a budovy zvané Cabildo. Od Plaza de Mayo se v délce 1,5 km táhne třída Avenida de Mayo až k náměstí Plaza del Congreso. Na tomto náměstí se nachází budova Congreso de la Nación (Národní shromáždění) a pomník Dvou kongresů (Monumento a los dos Congresos). Velmi zajímavým místem je hřbitov Cementario de la Recoleta, který připomíná svými hroby miniaturu města. Spousta kulturních míst je postaveno ve čtvrti Palermo, stojí zde botanická a zoologická zahrada, planetárium, dostihová dráha, hřiště na pólo a růžový sad. Nejznámějším symbolem metropole je obelisk nacházející se na ulici Avenida 9 de Julio.Oblíbeným místem turistů jsou čtvrtě San Telmo a La Boca, kde mimo jiné sídlí nejslavnější argentinský fotbalový klub, Boca Juniors. Fotbal a Argentina patří k sobě a narazíte na něj téměř všude. Buenos Aires je 10 největší město na zeměkouli.

   3. den

   BUENOS AIRES - SALTA
   Transfer na letiště a odlet z Buenos Aires do města Salta. Po příletu transfer a ubytování v hotelu.
   Fakultativně prodloužení pobytu v Buenos Aires a výlet na ranč, kde jednak poznáte umění a dovednosti argentinských kovbojů Gauchos a také ochutnáte skvělou argentinskou kuchyni.

   Province Salta a jeho stejnojmenné hlavní město se nachází na samotném severu Argentiny.
   Ze západu sousedí s Chile a s pouštím regionem Atacama, ze severu z Bolívíí, kudy prochází Andský pás hor. Zde vás čekají nádherné scenérie s horami, vysoce položenými pláněmi, hlubokými údolími a polopouštní krajinou.

   4. den

   SALTA
   Celodenní výlet do Quebrada de Humahuaca s anglicky mluvícím průvodcem. Quebrada de Humahuaca je údolí na řece Río Grande de Jujuy v argentinské provincii Jujuy, které bylo celých 10 000 let hlavní kulturní a obchodní cestou mezi náhorními oblastmi And a soutokem Rio Grande s Rio Leone v nížinách. Cestou navštívíte typická malá městečka s nezaměnitelnou architekturou, horu s názvem Seven Colors Hill, která se díky svým 7 barvám stala symbolem této části země, město Tilcara, kde se dozvíte o před inckém městě El Pucará. Nevynecháte ani archeologické muzeum, a v městečku Uquía si v kostele prohlédnete krásné malby, které vytvořili umělci až ze vzdáleného Cusca. Nakonec dojedete do městečka Humahuaca, usazeného v dechberoucí polopuštní krajině s okolím posetými typickými kopci doslova hrajicími odstiny barev červené, rezavé, žluté, oranžové atd.

   5. den

   SALTA
   Celodenní výlet s průvodcem, během kterého navštívíte údolí Lerma, kde se pěstuje tabák, dále soutěstku Las Conchas, kde se nachází několik zajímavých geologických formací vzniklých za působení vetru a vody s názvy jako Ďáblův chřtán, Amfiteátr, Žába, Hrad atd… Odtud odjezd do Cayafate, kde se nacházejí známé vinné sklepy, kde budete moci ochutnat zdejší znamenitá vína. Po obědě návrat zpet do hotelu v Saltě.

   6. den

   SALTA – IGUAZU
   Transfer na letistě a odlet do Iguazu argentinské straně vodopádů. Po příletu transfer do hotelu.

   7. den

   IGUAZU
   Celodenní výlet na argentinskou stranu vodopádů Iguazu – jedná se snad o nejkrásnější vodopády na světě. Širší než Viktoriny vodopády a vyšší než Niagara, nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na bezmála 300 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m. Vodopády se nachází na hranicích mezi Brazílií a Argentinou a nelze opomenout jejich návštěvu ani z jedné strany. Celý zážitek je kromě osvěžení vodní tříští a okouzlení nesčetnými duhami doplněn i divokou bujnou vegetací okolních pralesů s množstvím tropických rostlin i exotických zvířat.
   Argentinská část národního parku Vám nabídne naprosto úžasné pohledy na vodopády, které máte možnost pozorovat z horní i spodní části z bezprostřední blízkosti. Po krátké procházce národním parkem přijdete k rozsáhlému systému lávek, schodů a můstků, které Vám umožní v délce několika kilometrů procházet a obdivovat z bezprostřední blízkosti jednotlivé části systému vodopádů i celkový pohled na téměř tři kilometry dlouhý pás všech vodopádů.
   Nejúžasnějším zážitkem je vyhlídka na částí vodopádů nazvané Ďáblův chřtán, kde se valí masy vod s usilovným hukotem a vodopády máte téměř na dosah ruky. Fakultativně jízda raftem po řece až přímo pod vodopády. Délka trvání výletu – cca 8 hodin.

   8. den

   IGUAZU
   Půldenní výlet na brazilskou stranu vodopádů – tato část nabízí jiné pohledy na vodopády – jedná se spíše o panoramatické výhledy na celé vodopády. V závěru Vás dřevené chodníčky dovedou až téměř do nitra Ďáblova chřtánu, kde Vás zalije mohutná vodní tříšť a příjemná sprcha se Vám odvděčí nádhernými duhami. Délka trvání výletu – cca 5 hodin.
   Odpoledne návrat zpět do hotelu.

   9. den

   IGUAZU - BARILOCHE
   Transfer na letiště a odlet s přestupem do města Bariloche v severní části Patagonie. Po příletu transfer a ubytování v hotelu.

   Patagonie je jedno z nejůchvatnějších míst Argentiny. V její nejjižnější části ukazuje pohoří And celou neprebernou škálu přírodních krás, od ledovců, přes husté a neprostupné lesy, nádherná jezera s průzračnou vodou nebo divoké řeky plné ryb, křovinaté porosty ve vysokých nadmořských výškách až po vysoké horské štíty.

   10. den

   BARILOCHE
   Po snídani vás čeká půldenní výlet zvaný Circuito Chico y Punto Panorámico. Z Bariloche se s průvodcem vydáte krásnou krajinou k jezeru Nahuel Huapi, k pláži Bonita a ostrovu Huemul.
   Poté přejezd k úpatí hory Campanario Hil, odkud se vypravíte sedačkovou lanovkou na její vrchol ve výšce 1050 mnm., odkud se vám naskytne dechberoucí pohled na celý region. Pod vámi spatříte jezero Nahuel Huapi, vzdálený ledovec Perito Moreno, lagonu El Trébol,, poloostrov San Pedro a Llao-Llao, jezero Victoria a také vrcholy López Hills, Goye Hill, Otto Hill, Catedral Hill a celé město Bariloche. Dále se vypravíte k romantickému poloostrovu San Pedro s krásnou kaplí San Eduardo. Návrat zpět přes most Angostura a stejnojmenou řeku zpět do hotelu.

   11. den

   BARILOCHE
   Dopoledne volný program. Odpoledne vás čeká výlet do myrtového lesa Arrayanes Forest a plavba lodí na Victoria Island. Výlet začíná v Puerto Pañuelo, odkud se vypravíte lodí (cca 30 min) po jezeře Nahuel Huapi Lake až do Puerto Anchorena na ostrově Victoria. Odtud se vydáte lanovkou na vtcholek Bella Vista Mountain, kde vás čeká nadherný rozhled na záliv Anchorena Bay, Llao Llao Hotel a Puerto Pañuelo. Po další krátké plavbě se dostanete k myrtovému lesu Arrayan Forest on na poloostrově Quetrihue. Odtud se vydáte 600 m po dřevěném chodníku, který vás provedete po tomto unikátním místě s pozoruhodnými stromy.
   Na ostatních místech naleznete poměrně malé myrtové háje s relativně mladými stromy, ale zde na tomto poloostrově spatříte opravdové velikány, 18. metrové stromy, staré až 300 let. V podvečer návrat zpět do hotelu.

   12. den

   BARILOCHE - BUENOS AIRES
   Volný program do odletu. Transfer na letiště a návrat do Buenos Aires. Ubytování v hotelu.

   Fakultativně výlet lodí do severní části jezera Lago Argentino směrem k průplavu Upsala, kde se nachází impozantní ledovcová bariéra. Cesta pokračuje dále k průlivu Spegazzini kde se nachází ledovec Seco a ledovec. Odtud pokračuje plavba k jižní části jezera , přes průliv De los Témpanos, který z druhé strany pokračuje k ledovcové stěně Perto Moreno. Návrat zpěd do přístavu.

   13. den

   BUENOS AIRES - PRAHA
   Odlet do Prahy.

   14. den

   PRAHA
   Přílet do Prahy.

   Rozšiřující balíček: jižní Patagonie - El Calafate

   1. den: Odlet do El Calafate, města v podhůří patagonských And u NP Los Glacieres. Po příletu transfer autobusem do hotelu. Ubytování.
   El Calafate je základnou pro nedalekou oblast ledovců, nejznámější z nich je Perito Moreno, 60 metrů vysoký a 15 kilometrů dlouhý modrý ledovec, který zároveň taje a narůstá – to vše doslova před Vaším zrakem.
   NP Los Glacieres je chráněné území v Patagonii na jihu Argentiny v provincii Santa Cruz. Patří k nejznámějším NP, které Argentina má. Na západě sousedí s chilským národním parkem Torres del Paine. V roce 1981 byl zapsán na seznam světového dědictví UNESCO. Park byl založen v roce 1937 pro zachování a ochranu pevninských ledovců, lesů jižních And a patagonské stepi, jeho rozloha je 4490 km². Je druhý největší z NP Argentiny. Ledovce, které se nacházejí v parku, patří k největším na jižní polokouli (s výjimkou Antarktidy). V parku se nachází hlavních 47 ledovců, mimo nich zde bylo napočítáno okolo 200 méně významných ledových mas. Ledovce v Los Glaciares se nacházejí ve výšce již okolo 1500 metrů nad mořem. Nejvýznamnější ledovce jsou Upsala, Perito Moreno, Spegazzini. V národním parku je rozvinutá turistika. Výchozí body pro výpravy do parku jsou obce El Calafate a El Chaltén.

   2. den: Celodenní výlet k ledovci Perito Moreno – jeden z největších ledovců světa je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Ledovec se nachází asi 80 kilometrů od městečka El Calafate v Národním Parku Los Glaciares. Na místě Vás pak čeká procházka po povalových chodnících s desítkami výhledů jak na jezero Lago Argentino, tak na ledovec Perito Moreno.
   Tento ledovec je jeden z mála ledovců, který neustupuje, ale naopak stále postupuje vpřed do jezera a denně se odlamují jeho bloky a za hlasitého hřmění se řítí do vod jezera.
   Fakultativně: Nautical Safari s výletem k jezeru Rico s krásným výhledem na ledovec Perito Moreno.
   Návrat do hotelu. Přenocování.

   3. den: Volný program.
   Fakultativně výlet lodí do severní části jezera Lago Argentino směrem k průplavu Upsala, kde se nachází impozantní ledovcová bariéra. Cesta pokračuje dále k průlivu Spegazzini kde se nachází ledovec Seco a ledovec. Odtud pokračuje plavba k jižní části jezera , přes průliv De los Témpanos, který z druhé strany pokračuje k ledovcové stěně Perto Moreno. Návrat zpěd do přístavu.

   4. den: návrat.
   Transfer na letiště a návrat do Buenos Aires, případně dalších míst (Ushuaia, Mendoza atd.)

   Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
   Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
   kategorie ubytování 3*: 16.360 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 17.190 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Bariloche - Calafate - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet k ledovci Perito Moreno
   - vstup do NP


   Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
   kategorie ubytování 3*: 23.090 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 24.470 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Bariloche - Calafate - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - privátní transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet k ledovci Perito Moreno
   - vstup do NP


   Hotely:
   Rincon del Calafate 3* a pod.
   La Cantera Boutique 4* a pod.

   Rozšiřující balíček: Ohňová země - Ushuaia

   1. den:
   Odlet z Buenos Aires do Ushuaii. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování.
   Ohňová země, neboli Tierra del Fuego, dostala své jméno podle pobřežních ohňů indiánů Yahganů, které v minulosti pozorovali fascinovaní mořeplavci.
   Kraj obklopený bouřlivým jižním Atlantikem a Magellanovou úžinou skrývá scénické ledovce, bujné stálezelené lesy, čistá jezera, řeky a dramatické mořské pobřeží. Místní klima je velmi proměnné, proto teplé suché oblečení je důležité i v létě. Nejznámější město Ohňové země se jmenuje Ushuaia. Umístění tohoto města je jedno z nejvíce ohromujících na světě a skýtá velkolepé pohledy na ledovcové vrcholky rostoucí dramaticky z moře do výšek až 1.500 metrů.
   Nejjižnější město světa, obklopené jednou z nejfantastičtějších krajin, která kdy lemovala město.
   Ushuaia se stala klíčovou námořní základnou, proběhla zde menší zlatá horečka a boom těžby dřeva, ovčí vlny a rybářství. Nyní zdejší ekonomiku formuje turismus – okolí nabízí úžasné procházky, rybaření, lyžování či exotický výlet lodí na Antarktidu.

   2. den: Národní Park Tierra del Fuego
   Půldenní výlet s ang. mluvícím průvodcem do NP Tierra del Fuego. Tento pobřežní národní park byl vyhlášen jako první v Argentině a leží přímo na pobřeží oceánu. Na území parku naleznete spoustu jezírek, lesů, divokých květin, říčky, ledovce a turistické stezky. Najdete tu různé druhy savců a ostatních zvířat jako jsou lišky, králíci, bobři, z ptáků tu najdete albatrose, racky, potápky a mnoho dalších. Z vyhlídky v parku se můžete potěšit a obdivovat překrásnému pohledu na Beagle Channel s tyčícími se vrcholky hor v pozadí.
   Návrat do hotelu. Přenocování
   Pozn: za příplatek průjezd parním vláčkem "Fuegino" skrze park.

   3. den: Volný program
   Fakultativně:
   Půldenní výlet na Ostrov lachtanů. Kombinovaný výlet autobusem a lodí. Vydáte se kolem Ushuaia směrem k Beagle Channel , k Ostrovu lachtanů, kde je budete moci pozorovat v jejich přirozeném prostředí. Plavba pokračuje kolem ostrova Pajáros, kde žijí další zástupci zdejši rozmanité fauny. Návrat kolem majáku Les Eclaireurs kde se potopila v roce 1930 loď Monte Cervantes.

   Půldenní výlet offroadem k k odlehlým jezerům Escondido a Fagnano ukrytým za hřebeny And. Po cestě opravdovou divočinou vás u jezera čeká grilování šťavnatého stejku.

   4. den: návrat.
   Transfer na letiště a návrat do Buenos Aires, případně dalších míst (El Calafate, Mendoza atd.)

   Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
   Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
   kategorie ubytování 3*: 19.390 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 22.090 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Bariloche - Ushuaia - Buenos Aires včetně letištních tax (pouze odletova taxa v Ushuaie 10 USD je splatná na místě) v optimální knihovací třídě
   - transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x skupinový půldenní výlet do NP Tierra del Fuego
   - vstup do NP

   Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
   kategorie ubytování 3*: 23.390 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 26.420 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Bariloche - Ushuaia - Buenos Aires včetně letištních tax (pouze odletova taxa v Ushuaie 10 USD je splatná na místě) v optimální knihovací třídě
   - transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x úrivátní půldenní výlet do NP Tierra del Fuego
   - vstup do NP

   Hotely:
   Altos Ushuaia 3* a pod.
   Albatros 4* a pod.

   Rozšiřující balíček: moře a velryby - Peninsula Valdés

   1. den: Odlet z Buenos Aires do města Trelew. Po příletu transfer do hotelu v Puerto Madryn. Ubytování.
   Trelew je prosté moderní město s příjemným živým centrem ležící na jihovýchodním pobřeží Argentiny, v Patagonii. Je dobrou základnou pro návštěvu nedalekých velšských vesnic, hlučné rezervace tučňáků Punta Tombo či ráje pro milovníky zvířat – poloostrova Península Valdés (Valdésův poloostrov), jehož okolí je domovem velryb, rypoušů sloních, tučňáků a neuvěřitelného množství ptáků.

   2. den: Po snídani se vydáte na celodenní výlet na poloostrov Valdés. Začnete v rezervaci a informačním centru v Carlos Ameghino Isthmus. Odtud se vydáte na místo kde jsou pozorovány velryby. Dále se vydáte do Punta Pirámide kde uvídíte lachtany v jejich přírozeném prostředí. Navštívíte Punta Delgada s krásným majákem (během ledna až dubna výlet do Punta Negra) kde se také zdržují lvouni, Caleta Valdés – zátoku s bohatým mořským životem, Punta Cantor, kde sptříte opět lvouny, lachtany a mořské ptáky. Celodenní výlet zakončite u Isla de los Pájaros – Ptačího ostrova.

   3. den: Volný program. Možnost dalšího výletu např: celodenní výlet s návštěvou přírodní rezervace Punta Tombo s největším hnízdištěm tučňáků v Jižní Americe a pozorování magallánských tučňáků. Odpoledne zastávka na čaj Te Galés a typické galské sladkosti, v jednom z mnoha místních barů specializovaných na tento tradiční nápoj a prohlídka do městečka Gaiman. Nakonec návštěva paleontologického muzea Egidio Feruglio v Trelewu, nejvýznamnějšhom muzeu jižní Ameriky s nejmodernějšími technickými vymoženostmi.

   4. den: Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires nebo další destinace.

   Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
   Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
   kategorie ubytování 3*: 20.590 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 22.240 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Buenos Aires - Trelew - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet na poloostrov Valdés

   Cena nezahrnuje:
   - vstup do rezervace Peninsula Valdes (100 ARG)

   Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
   kategorie ubytování 3*: 26.590 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 29.270 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Bariloche - Trelew - Buenos Aires včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - privátní transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 3x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet na poloostrov Valdés

   Cena nezahrnuje:
   - vstup do rezervace Peninsula Valdes (100 ARG)

   Hotely:
   Bahía Nueva Hotel 3* a pod.
   Dazzler Puerto Madryn 4* a pod.

   Rozšiřující balíček: hory a vinice - Mendoza

   1. den: Odlet z Buenos Aires do Mendozy. Po příletu transfer z letiště do hotelu. Ubytování.
   Mendoza je univerzitní město v centru Argentiny. Moderní antiseizmické budovy nahradily spadlé staré domy, ale dávné acequias (zavlažovací kanály) a náměstí plná fontán vytvářejí velmi příjemnou a osvěžující atmosféru. Region Mendozy produkuje 70% argentinského vína.
   Okolí je proslulé vinnými sklepy, je vhodné k horolezectví, jízdě na kole, raftování.

   2. den: Dnes vás čeká celodenní výlet do hor obklopujících město. Opustíte Pan-americkou dálnici směřující až na samotný jih Argentiny a vydáte se mimořádně krásnou krajinou do hor a k jezerům. Prohlédnete si starodávné mosty Picheuta, Polvaredas, Punta de Vacas, pak se autobusem vyšplháte ke ski areálu Los Penitentes a odtud k fascinujícím geologickým formacím a horkým pramenům Puente del Inca. Dále se vydáte (v letním období) do Provinčního parku Aconcagua a z vyhlídky Mirador del Aconcagu se vám vyskytne nádherný pohled na tento horský velikán. Nakonec vás čeká město Las Cuevas, které leží na samotné hranici s Chile. Pak už jen návrat do Mendozy a do hotelu.

   3. den: Po snídani vás vyzvedne průvodce a vydáte se na výlet do nedalekých vyhlášených vinic, kde budete moci ochutnávat vyhlášené místni značky

   4. den: Volný program

   5. den: Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires

   Cena za osobu ve ve dvoulůžkovém pokoji:
   Výlety ve skupině s anglicky mluvícím průvodcem
   kategorie ubytování 3*: 17.390 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 18.980 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Buenos Aires - Mendoza - Salta včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 4x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet do okolí Mendozy a 1x půldenní výlet na vinice a za ochutnávkou vín

   Výlety s privátním anglicky mluvícím průvodcem / bez skupiny
   kategorie ubytování 3*: 22.690 Kč/os.
   kategorie ubytování 4*: 25.050 Kč/os.
   Při kombinaci více destinací značná úspora za letenky. Pro více informací nás kontaktujte.

   Cena zahrnuje:
   - letenku Buenos Aires - Mendoza - Salta včetně letištních tax v optimální knihovací třídě
   - privátní transfer letiště - hotel - letiště
   - ubytování: 4x v hotelu se snídaní
   - 1x celodenní výlet do okolí Mendozy a 1x půldenní výlet na vinice a za ochutnávkou vín

   Hotely:
   Crillon Hotel 3* a pod.
   NH Cordillera 4* a pod.

   Poznámka

   Ubytování:
   3*
   Buenos Aires: Bohemia Hotel Boutique
   Salta: Hotel del Virrey
   Iguazu: Hotel Tropical
   Bariloche: Hotel Tres Reyes
   Calafate: Rincon del Calafate
   Ushuaia: Altos Ushuaia
   Puerto Madryn: Bahía Nueva Hotel

   4*
   Buenos Aires: Vain Boutique
   Salta: Amerian Salta
   Iguazu: Cataratas Hotel
   Bariloche: Hotel Tres Reyes
   Calafate: La Cantera Boutique
   Ushuaia: Albatros
   Puerto Madryn: Dazzler Puerto Madryn

   Argentina: navštívíte argentinskou metropoli Buenos Aires s jejím nespoutaným tangem (případně i s výletem na tradiční argentinskou farmu s honáky dobytka Gauchos), úchvatné a dramatické vodopády Iguazu jak z brazilské, tak i argentinské části, hornatou a pouštní provinci Salta nedaleko Chile a Bolívíe a nevynecháte ani severní a jižní Patagonii s její unikátní přírodou.