800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyArgetina+Brazilie+Uruqua

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis okruhu

Tři země, dvě města a desítky vodopádů.

1. den
- odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den
- přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, prohlídka města: Plaza de Mayo, vládní budovy nebo Pink House, Metropolitan Cathedral, radnice Cabildo, divadlo Colon, městské čtvrti San Telmo, La Boca, Palermo, Recoleta, návrat do hotelu.

3. den
- snídaně formou bufetu, transfer na letiště k odletu do Iguacu, transfer do hotelu, indiv. volno.

4. den
- snídaně formou bufetu, celodenní prohlídka argentinské části vodopádů Iguacu, procházka kolem vodopádů se zastávkami na vyhlídkových místech a nejznámějším vodopádem Devil’s Throat. Odjezd na večerní show a večeři do Rafain Restaurant, návrat do hotelu.

5. den
- snídaně formou bufetu, půldenní prohlídka brazilské části vodopádů Iguacu, procházka kolem vodopádů se zastávkami na vyhlídkových místech na 275 jednotlivých vodopádů s nejznámějšími vodopády Floriano, Deodoro, Benjamin Constant či Salto Union, po cestě zpět do hotelu zastávka v Duty Free Shopu, který se nachází poblíž argentinsko-brazilskoparaguayské hranice.

6. den
- snídaně formou bufetu, transfer na letiště, přelet zpět do Buenos Aires, transfer do hotelu, zbytek dne volno. Večer fakultativně tango show v Tango Porte~no – Old Metro Theater (84 USD).

7. den
- snídaně formou bufetu, celodenní volno v Buenos Aires s možností fakultativních výletů do Uruguaye: hlavní město Montevideo (260 USD) nebo koloniální město Colonia del Sacramento (200 USD), ceny budou upřesněny dle finálního počtu zájemců.

8. den
- snídaně formou bufetu, půldenní výlet do delty řeky Parana, transfer do města Tigre, nalodění na katamarán a plavba kanály delty řeky Parana, návrat do hotelu.

9. den
- snídaně formou bufetu, transfer na letiště v Buenos Aires k odletu do Prahy.

Počasí

Bariloche

6°C Polojasno

Buenos Aires

18°C Jasno

El Calafate

1°C Skoro jasno

Ushuaia

4°C Polojasno

×