800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyBrazílie - Uruguay

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den

PŘÍLET DO BUENOS AIRES (ARGENTINA) – VYPLUTÍ
Přílet do Buenos Aires, transfer do přístavu, nalodění, vyplutí.

3. a 4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

ILHA GRANDE (BRAZÍLIE)
Ilhla Grande, neboli velký ostrov, především oplývá plážemi – je jich tu více než 80. Kromě pláží lze využít některou z plaveb škunerem po zátokách ostrova, výlet k vodopádům Feiticeira, případně se vydat po stopách dávných civilizací za historií ostrova (fakultativně).

6. den

BÚZIOS (BRAZÍLIE)
Více než 20 jedinečných zátok a jedinečných pláží rozesetých po nádherném poloostrově a pohodoví místní obyvatelé Vás ujistí, že skvěle relaxovat v houpavém rytmu reggae se dá nejen v Karibiku.

7. den

RIO DE JANEIRO (BRAZÍLIE)
Symbol karnevalových slavností, ale také bývalé hlavní město největšího státu Jižní Ameriky. Navštivte slavnou Cukrovou homoli, horu Corcovado se světoznámou sochou Ježíše Vykupitele, pláž Copacabana nebo se vydejte do ulic po stopách architekta Oscara Niemeyera.

8. den

ILHA BELA (BRAZÍLIE)
Ilha Belu charakterizují vrcholky vulkanických hor a neobvykle vysoký počet vodopádů, k nimž se můžete vydat v rámci jednoho z výletů do pralesa ve vnitrozemí ostrova. I zde máte možnost vychutnat pohodu brazilských pláží.

9. den

PLAVBA NA LODI

10. den

PUNTA DEL ESTE (URUGUAY)
Stále oblíbenější letovisko se 40 kilometrovou pláží nabízí také prvotřídní zážitek pro milovníky architektury a umění – výlet k domu a ateliéru světoznámého abstraktního malíře a architekta Carlose Páeze Vilaró. Casapueblo (tedy doslova Důmvesnice) je živoucí vizionářské dílo patřící k unikátům světové architektury.

11. den

BUENOS AIRES (ARGENTINA)
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště a odlet do Prahy.

12. den

PŘÍLET DO PRAHY

Technická data lodě MSC Lirica

Délka: 251 m, šířka: 29 m, palub: 9, posádka: 720, hosté: 1.560 (2.069 s přistýlkami, rychlost:21 uzlů, výtlak: 58.700 t.
Vybavení lodě : několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, okruh na běhání, fitness centrum, bazény, vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : několik restaurací s různým kulinářským zaměřením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

7°C Polojasno

Buenos Aires

20°C Polojasno

El Calafate

6°C Polojasno

Ushuaia

6°C Převážně oblačno

×