800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyChile a Argentina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha ve večerních hodinách.

2. den

přílet Santiago, uvítání na letišti průvodcem, transfer do hotelu 3*, ubytování a volný čas.

3. den

snídaně, prohlídka Santiaga – návštěva Plaza del Armas s historickými a vládními budovami, prohlídka rybího trhu na břehu řeky Rio Mapocho a mnoho dalších zajímavých míst. Odpoledne volný program, nocleh.

4. den

snídaně, odlet do Calamy, cesta přes pouštní planinu do oázy San Pedro de Atacama - vesnice bohatá na tradice kultury Atacameno, odpoledne Valley of the Moon. Ubytování v San Pedro de Atacama v hotelu 3*, 2 noci.

5. den

snídaně, celodenní výlet k lagunám Miscanti a Miniques, solná pole Salar de Atacama, u zdejšího jezera možnost pozorování ptačí kolonie zejména růžových plameňáků. Večer návrat do hotelu, nocleh.

6. den

snídaně, ráno navštěva El Tatio Geyser – nejvýše položené geotermální pole na světě. Pokračování „větrnou“ cestou přes Andrea Mountain, možnost vidět lišky, lamy alpaky a další místní zvířata, prohlídka Caspana – sídla více než 800 let staré civilizace, návštěva ruin indiánské pevnosti Pukara de Lasana a známého kostela ve vesnici Chiu Chiu, příjezd do Calamy a odlet zpět do Santiaga, transfer do hotelu 3*, ubytování a nocleh.

7. den

snídaně, návštěva údolí Valle de Colchaguas, prohlídka zdejších rozsáhlých vinic s ochutnávkou místního vína. Prohlídka El Hiuque – koloniální haciendy znázorňující život Chilanů ve zdejším kraji na počátku minulého století, návštěva vodopádů Salto del Laja, ubytování v hotelu 3* a nocleh.

8. den

snídaně, příjezd do historického města Temuco, zastávka na tržišti s možností nákupu výrobků mapuchských indiánů, poté pokračování do vesnice Pucon – brány do oblasti jezer na úpatí vulkánu, odpoledne procházka kolem jezera. Ubytování v hotelu 3*, nocleh.

9. den

snídaně, průjezd lesními silnicemi do malebného Seven Lake Region, zastávka u vřídel Conaripe, odpoledne překročíme jezero Panguipulli a vstoupíme do Argentiny. V podvečer příjezd do městečka San Martin de Los Andes, ubytování v hotlelu 3*, nocleh.

10. den

snídaně, příjezd do Lake District – území plného jezer pod zasněženými vrcholky And. Prohlídka známého města San Carlos de Bariloche, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

11. den

snídaně, dopoledne průjezd přes Villa Angostura zpět do Chile, návštěva národního parku Puyuhue s jedinečnými výhledy na vulkán Casablanca a jezero Llanquihue, návštěva jezera Lake of Todos Los Santos. Ubytování v Puerto Varas v hotelu 3*, nocleh.

12. den

snídaně, přejezd do Puerto Montt a odtud odlet do Punta Arenas, následuje transfer do Puerto Natales, brány do národních parků Glacier a Torres de Paine. Návštěva kolonie tučňáků v Otway Sound. Ubytování v Puerto Natales v hotelu 3*, nocleh.

13. den

snídaně, plavba národním parkem O’Higgins, podél impozantních vodopádů a kolonií kormoránů k Balmaceda Glacier – řece ledu plující zvolna do moře, následuje vycházka k hraně ledovce Serrano a poté návrat zpět do Puerto Natales, nocleh.

14. den

snídaně, celodenní výlet do národního parku Torres del Paine, kde můžete obdivovat impozantní hory, modré ledovce, divoké řeky, laguny, patagonskou pampu a nezapomenutelné žulové věže Las Torres, návrat ve večerních hodinách zpět do hotelu, nocleh.

15. den

snídaně, ráno odlet do Buenos Aires, okružní prohlídka města zakončená večeří a jedinečnou Tango Show typickou pro toto město. Ubytování v hotelu 3* a nocleh.

16. den

snídaně, dopoledne poslední volný čas v centru města, poté odjezd na letiště a odlet do Prahy.

17. den

přílet Praha v odpoledních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

10°C Převážně oblačno

Buenos Aires

19°C Jasno

El Calafate

7°C Skoro jasno

Ushuaia

5°C Převážně oblačno

×