800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyJižní Chile a Argentina

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet z Prahy do Santiaga de Chile.

2. den

přílet do Santiaga, transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne následuje prohlídka hlavního města Chile – Plaza de Armas, bulvár Ahumada, staré město a odjezd na vrch San Cristobal, odkud je nádherný výhled na město a okolní masívy And. Transfer do hotelu. Nocleh.

3. den

po snídani navštívíme Valparaiso – jedno z nejstarších měst v Chile, nachází se poblíž zálivu a jeho obytné čtvrti jsou rozesety po okolních svazích, které jsou dostupné mnohými lanovkami a výtahy. Výhled odtud je fascinující. Návrat do hotelu a nocleh.

4. den

snídaně a odjezd do zemědělské oblasti Santa Cruz, kde se blíže seznámíte s chilským vinařstvím. Navštívíme vinice a ochutnáme místní víno. Návrat do hotelu. Nocleh.

5. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Patagonie – Punta Arenas. Transfer do hotelu a ubytování. Odpoledne okružní jízda po Punta Arenas – uvidíte muzeum Salesiano, hlavní náměstí a další pamětihodnosti. Nocleh.

6. den

snídaně. Možnost fakultativního výletu za příplatek na „poslední“ kontinent naší planety a ledového království bez hranic – Antarktidy. (V ceně výletu je následující program: transfer na letiště a odlet na Artarktický poloostrov. Návštěva Villa Las Estrellas a pozorování kolonií tučňáků, mrožů a jiné fauny. Po obědě zastávka v čínské stanici – pozorování kolonií ptáků, tučňáků a tuleňů. Nocleh na Antarktickém poloostrově). Ostatní pobyt v Punta Arenas, nocleh v hotelu.

7. den

snídaně, (účastníci fakultativního výletu na Antarktidě navštíví výzkumnou stanici, následuje odlet zpět do Punta Arenas, transfer do hotelu). Individuální volno v Punta Arenas, možnost vlastního objevování Patagonie. Nocleh v hotelu.

8. den

po snídani nás čeká cesta do Puerta Natales, uvidíte nádhernou krajinu horských masívů. Krátká prohlídka města Puerto Natales. Cesta pokračuje k národnímu parku Torres del Paine – pohádkové scenérii hor a ledovců. Odjezd na ubytování a nocleh.

9. den

po snídani celodenní návštěva NP Torres del Paine – uvidíte horské štíty, ledovce, vodopády a kouzelná jezera Pehoe, Nordenskjold aj. Odjezd na ubytování a nocleh.

10. den

po snídani transfer k hranici s Argentinou, zde přestoupíme do jiného autobusu, příjezd do El Calafate. Ubytování a nocleh.

11. den

snídaně. Výlet do národního parku Los Glaciares k ledovci Perito Moreno, kde můžete pozorovat úchvatný pohyb ledovcového splazu, osmdesátimetrové ledové skalní stěny, řítící se do jezera. Nad ledovcem uvidíte horské štíty masívu Cerro Paine. Návrat do hotelu a nocleh.

12. den

snídaně. Výlet lodí k ledovcům Upsala a Onelli, největší v oblasti – procházka po národním parku. Návrat do hotelu a nocleh.

13. den

snídaně a odlet do hlavního města Argentiny Buenos Aires. Transfer do hotelu, nocleh.

14. den

snídaně, dopoledne okružní jízda po Buenos Aires s následnou prohlídkou města: náměstí de Mayo, Casa Rosada – sídlo vlády, Metropolitní katedrála – sídlo arcibiskupa aj. Odpoledne nákupy a individuální prohlídka města. Na závěr dne společná večeře a tango show. Nocleh.

15. den

po snídani transfer na letiště a odlet do Prahy.

16. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

3°C Slabý déšť

Buenos Aires

18°C Jasno

El Calafate

1°C Polojasno

Ushuaia

3°C Převážně oblačno

×