800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Argentiny a vodopády Iguacu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Prahy ve večerních hodinách

2. den

přílet Buenos Aires, uvítání průvodcem a pokračování v letu do Trelewu, odtud přejezd do Punta Tombo – město na pacifickém pobřeží známé výskytem tučňáků Magellanových, pozorování kolonie tučňáků, poté odjezd do Puerto Madryn, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

3. den

snídaně, celodenní výlet na poloostrov Valdes – tradiční útočiště rypoušů sloních, návrat do hotelu.

4. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Ushuaia, prohlídka města ležícího u průlivu Beagle s výhledem na Andy v pozadí, návštěva „Muzea konce světa“, Old Town a přístavu, ubytovaní v Ushuaia v hotelu 3*, 2 noci.

5. den

snídaně, návštěva národního parku Tierra del Fuego rozkládajícího se na oceánském pobřeží, kde spatříte nepřeberné množství mořské flóry a fauny a během pěšího výletu budete uneseni výhledy na průliv Beagle obklopený horami. Po panamerické dálnici budete pokračovat do Laguna Verde a Lago Roca, poté projížďka katamaránem kolem ostrovů Bridges a Archipelago, kde se nacházejí kolonie mořských ptáků a živočichů. Večer návrat zpět do hotelu, nocleh.

6. den

snídaně, volný program, odpoledne transfer na letiště a odlet do El Calafate, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

7. den

snídaně, celodenní výlet k jedinečnému obrovskému ledovci Perino Moreno Glacier, pozorování odlamujících se kusů ledu padajících do jezera. Večer návrat do hotelu, nocleh.

8. den

snídaně, celodenní výlet k ledovcům Upsala a Onelli Glaciers. Návrat do hotelu, nocleh.

9. den

snídaně, transfer na letiště a přelet do Buenos Aires, prohlídka města - největší atrakce a pamětihodnosti, poté návštěva Tango Show. Ubytování v hotelu 3* ve večerních hodinách.

10. den

snídaně, dopoledne volný program v centru Buenos Aires, odpoledne pak odjezd do Tigre - projížďka motorovou lodí v deltě řeky Paraná, večer návrat do hotelu, nocleh.

11. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Foz do Iguacu, prohlídka vodopádů Iguacu z argentinské strany, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

12. den

snídaně, prohlídka vodopádů z brazilské strany včetně projížďky na člunech pod vodopády, cestou zpět do hotelu návštěva Bird Park – pestrá ukázka ptáků žijících na území jižní Ameriky. Večer návrat do hotelu, nocleh.

13. den

snídaně, transfer na letiště Iguacu a odtud odlet do Prahy.

14. den

přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

9°C Polojasno

Buenos Aires

21°C Jasno

El Calafate

6°C Převážně oblačno

Ushuaia

2°C Převážně oblačno

×