800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy Jižní Ameriky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den

BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer z letiště do hotelu, ubytování. Prohlídka Buenos Aires (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Večer návštěva představení argentinského tanga. Nocleh v Buenos Aires.

3. den

PAMPA
Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti - estancie, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires, večer možnost návštěvy opery či koncertu ve známém divadle Colón. Nocleh v Buenos Aires.

4. den

BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí z Buenos Aires do uruguayského města Colonia del Sacramento, které se pyšní zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou uvidíte. Transfer do Montevidea. Nocleh.

5. den

PUNTA DEL ESTE - PIRIÁPOLIS - CASAPUEBLO - MONTEVIDEO
Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este a do Piriápolisu. Nedaleko Punta del Este si prohlédnete Casapueblo, bílé domky na skále nad Atlantským oceánem. Nocleh.

6. den

MONTEVIDEO
Snídaně. Prohlídka Montevidea (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh v Montevideu.

7. den

MONTEVIDEO - BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer z hotelu do přístavu v Montevideu. Plavba lodí z Montevidea do Buenos Aires. Transfer z přístavu v Buenos Aires do hotelu. Nocleh v Buenos Aires.

8. den

BUENOS AIRES - MENDOZA
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet z Buenos Aires do Mendozy. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Mendoze.

9. den

ANDY - ACONCAGUA - PUENTE DEL INCA - MENDOZA

10. den

MENDOZA
Snídaně. Prohlídka Mendozy (Cerro de la Gloria, Parque San Martin, Plaza Independencia, Plaza Espana). Návštěva tří vinných sklípků (bodegas) v okolí Mendozy a ochutnávky vína. Nocleh v Mendoze.

11. den

MENDOZA - SANTIAGO DE CHILE - VIŇA DEL MAR
Snídaně. Odjezd do Santiaga de Chile Andskou cestou. Transfer ze Santiaga de Chile do Viňa del Mar, ubytování. Nocleh.

12. den

VALPARAÍSO - VIŇA DEL MAR
Snídaně. Prohlídka Valparaísa a Viňa del Mar. Nocleh ve Viňa del Mar.

13. den

VIŇA DEL MAR - SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer do Santiaga de Chile. Návštěva dvou chilských vinných sklípků (bodegas) v údolí řeky Maipo spojená s ochutnávkami vína. Nocleh v Santiagu de Chile.

14. den

SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Prohlídka Santiaga de Chile (Iglesia San Francisco, Cerro Santa Lucia, Alameda, Palacio de la Moneda, Plaza de la Constitución, Ex Congreso Nacional, Plaza de Armas, Catedral de Santiago, Cerro San Cristobal). Nocleh v Santiagu de Chile.

15. den

SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště, odlet ze Santiaga de Chile.

16. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

12°C Převážně oblačno

Buenos Aires

11°C Slabý déšť

El Calafate

11°C Polojasno

Ushuaia

8°C Převážně oblačno

×