800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyLatinská Amerika - velký okruh

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha ve večerních hodinách.

2. den

přílet Lima, uvítání na letišti průvodcem, transfer do hotelu 3*, ubytování. Odpoledne prohlídka města – náměstí Plaza Mayor založené Franciscem Pizarrem, vládní palác, radnice a katedrála, dále Torre Tagle Palace, Osambela House, Muzeum zlata.

3. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Cuzca, prohlídka města – Chrám slunce s katedrálou, ruiny Tambomachay (Incké fontány), „rudá pevnost“ Puca–Pucara a pevnost Sacsahuaman. Ubytování v hotelu 3*.

4. den

snídaně, celodenní výlet vlakem údolím Urubamba do Ztraceného města Inků Machu Picchu. Večer návrat zpět do hotelu.

5. den

snídaně, odjezd do města Puno u jezera Titicaca, cestou několik indiánských vesnic a město Juliaca. Ubytování v hotelu 3*.

6. den

snídaně, časně odjezd z hotelu do Copacabany, prohlídka katedrály a plavba napříč jezerem Titicaca, návštěva Ostrova slunce, po příjezdu do bolivijského přístavu transfer do města La Paz a ubytování v hotelu 3*.

7. den

snídaně, prohlídka La Paz – Indian Witch Market, koloniální kostel San Francisco, náměstí Murillo, katedrála, vládní palác, národní kongres a posvátné Údolí měsíce. Návrat do hotelu.

8. den

velmi časně transfer na letiště a odlet do Buenos Aires, cestou do hotelu prohlídka centra města. Ubytování v hotelu 3*, večer návštěva Tango Show (v ceně).

9. den

snídaně, časně odjezd do přístavu, nalodění na obří katamaran a odjezd napříč deltou řeky Paraná do Montevidea. Celodenní prohlídka metropole Uruguaye, návrat lodí do Buenos Aires v pozdních hodinách.

10. den

snídaně, odlet do Puerto Iguazu, prohlídka vodopádů z argentinské strany. Odpoledne transfer do Brazílie a ubytování v hotelu 3*.

11. den

snídaně, časně prohlídka vodopádů z brazilské strany, Ptačí park, poté transfer na letiště a odlet do Rio de Janeira, ubytování v hotelu 3* v blízkosti slavné pláže Copacabana.

12. den

snídaně, celodenní prohlídka Rio de Janeira – Cukrová homole, Corcovado, slavné pláže Copacabana a Ipanema, příměstský prales Tijucca a centrum města se známými čtvrtěmi Flamenco a Botafogo. Večer návrat do hotelu.

13. den

transfer na letiště v Rio de Janeiru a odlet do Prahy. Fakultativně prodloužení pobytu v Rio de Janeiru nebo týdenní pobyt na ostrově Ilha Bela.

14. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

14°C Převážně oblačno

Buenos Aires

18°C Polojasno

El Calafate

11°C Polojasno

Ushuaia

9°C Polojasno

×