800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNapříč Latinskou Amerikou

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet Praha ve večerních hodinách.

2. den

přílet Lima, transfer do hotelu 3* a ubytování. Odpoledne prohlídka města - náměstí Plaza Mayor založené Franciscem Pizarrem, vládní palác, radnice a katedrála, dále Torre Tagle Palace, Osambela House, Muzeum Zlata. Návrat do hotelu, nocleh.

3. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Cuzca, prohlídka města - Chrám Slunce s katedrálou, ruiny Tambomachay (Incké fontány), „rudá pevnost“ Puca-Pucara a pevnost Sacsahuaman. Ubytování v hotelu 3* a nocleh.

4. den

snídaně, celodenní výlet vlakem údolím Urubamba do Ztraceného města Inků Machu Picchu. Návrat zpět do hotelu, nocleh.

5. den

snídaně, odjezd do města Puno u jezera Titikaka, cestou panoramata andských hřebenů, několik indiánských vesnic a město Juliaca. Ubytování v hotelu 3*.

6. den

snídaně, časně odjezd z hotelu a plavba napříč jezerem Titikaka, návštěva Ostrova slunce, po příjezdu do bolívijského přístavu transfer do města La Paz a ubytování v hotelu 3*.

7. den

snídaně, prohlídka města – Indian Market, koloniální kostel San Francisco, náměstí Murillo, katedrála, vládní palác, národní kongres a posvátné Údolí měsíce. Návrat do hotelu.

8. den

snídaně, transfer na letiště a odlet do Buenos Aires, cestou do hotelu prohlídka centra města. Ubytování v hotelu 3* a večer návštěva Tango Show.

9. den

snídaně, časně odjezd do přístavu, nalodění na trajekt a odjezd do Montevidea. Celodenní prohlídka metropole Uruguaye, návrat lodí do Buenos Aires v pozdních hodinách, nocleh.

10. den

snídaně, odlet do Puerto Iguazu, prohlídka vodopádů z argentinské strany. Odpoledne transfer do Brazílie, ubytování v hotelu 3*, nocleh.

11. den

snídaně, časně prohlídka vodopádů z brazilské strany, Bird Park, poté transfer na letiště a odlet do Rio De Janeira, ubytování v hotelu 3* v blízkosti slavné pláže Copacabana.

12. den

snídaně, celodenní prohlídka Rio De Janeira - Cukrová Homole, Corcovado, slavné pláže Copacabana a Ipanema, příměstský prales Tijucca a centrum města se známými čtvrtěmi Flamenco a Botafogo. Večer návrat do hotelu, nocleh.

13. den

transfer na letiště v Rio de Janeiro a odlet do Prahy.

14. den

přílet do Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

7°C Polojasno

Buenos Aires

19°C Oblačno

El Calafate

4°C Polojasno

Ushuaia

2°C Převážně oblačno

×