800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejen tři metropole Jižní Ameriky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Rio de Janeira.

2. den

RIO DE JANEIRO - BUENOS AIRES
Přílet do Rio de Janeira. Odlet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Congreso Nacional, Basílica Nuestra Seňora del Pilar, Cementerio de la Recoleta). Nocleh v Buenos Aires.

3. den

PAMPA
Snídaně. Celodenní výlet do pampy, návštěva typické zemědělské usedlosti - estancie, seznámení se životem honáků dobytka - gaučů - a jejich folklórem. Oběd s grilováním v estancii. Návrat do Buenos Aires, večer možnost návštěvy opery či koncertu ve známém divadle Colón. Nocleh v Buenos Aires.

4. den

BUENOS AIRES
Snídaně. Ranní výlet do delty řeky Paraná. Odpoledne volno k návštěvě četných muzeí či toulkám po centru Buenos Aires. Večer návštěva představení latinskoamerického tanga. Nocleh v Buenos Aires.

5. den

BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Snídaně. Transfer do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí do uruguayského města Colonia del Sacramento, které se pyšní zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou si prohlédnete. Transfer do Montevidea. Nocleh v Montevideu.

6. den

PUNTA DEL ESTE - MONTEVIDEO
Snídaně. Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este a do jeho okolí. Nocleh v Montevideu.

7. den

MONTEVIDEO
Snídaně. Prohlídka Montevidea (Plaza Independencia, Mausoleo Jose Artigas, Palacio Salvo, Puerta de la Ciudadela, Avenida 18 de Julio, Plaza de Cagancha, Iglesia Nuestra Seňora del Carmen, Palacio Legislativo, Estadio Centenario). Nocleh v Montevideu.

8. den

MONTEVIDEO - BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer do přístavu v Montevideu. Plavba lodí do Buenos Aires. Transfer z přístavu do hotelu. Nocleh v Buenos Aires.

9. den

BUENOS AIRES - FOZ DO IGUACU
Snídaně. Transfer na vnitrostátní letiště, odlet do Puerto Iguazú. Transfer do hotelu ve Foz do Iguacu, ubytování. Nocleh.

10. den

VODOPÁDY IGUACU
Snídaně. Dopoledne prohlídka brazilské strany vodopádů Iguacu, odpoledne prohlídka argentinské strany vodopádů Iguacu. Nocleh ve Foz do Iguacu.

11. den

FOZ DO IGUACU - RIO DE JANEIRO
Snídaně. Transfer na letiště ve Foz do Iguacu, odlet z Foz do Iguacu do Rio de Janeira, transfer do hotelu, ubytování. Nocleh v Riu.

12. den

RIO DE JANEIRO
Snídaně. Po jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas přijedete na úpatí hory Corcovado, odkud pojedete pohodlnou pozemní lanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečných schodů k soše Krista Vykupitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastický pohled na Rio de Janeiro. Následovat bude odjezd autokarem k druhému symbolu Rio de Janeira, světoznámé Cukrové homoli. První kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca a další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar), odkud se můžete kochat nádherným pohledem na nejhezčí město světa. Večer můžete strávit na Samba Show. Nocleh v Rio de Janeiru.

13. den

ODLET Z RIO DE JANEIRA
Snídaně. Volno vhodné ke koupání na světoznámé pláži Copacabana. Transfer na letiště, odlet z Rio de Janeira do Prahy.

14. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

6°C Převážně oblačno

Buenos Aires

10°C Polojasno

El Calafate

3°C Převážně oblačno

Ushuaia

3°C Převážně oblačno

×