800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyOd A do Z

PRAHA/VÍDEŇ - BUENOS AIRES – IGUAZU – TRELEW – PUNTA TOMBO – PUERTO MADRYN - PENINSULA DE VALDES – PERITO MORENO - CALAFATE – BUENOS AIRES - PRAHA/VÍDEŇ

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA/VÍDEŇ – BUENOS AIRES
Sraz skupiny na letišti v Praze nebo ve Vídni. Let s mezipřistáním do Buenos Aires. Občerstvení během letu.

2. den

BUENOS AIRES
Přílet do hlavního města Argentiny. Transfer do hotelu, ubytování. Volný program, možnost fakultativně navštívit Tango Show. Nocleh.

3. den

BUENOS AIRES
Snídaně. Půldenní prohlídka města zahrnující návštěvu náměstí Plaza de Mayo s katedrálou a Prezidentským palácem, Cosa Rosada - sídlo vlády a barevnou čtvrť města La Boca s domácím klubem Diega Maradony, dále navštívíte hrobku Evity Peron, která se nachází na hřbitově La Recoleta. Odpoledne volno s možností nákupů v luxusním nákupním centru. Nocleh.

4. den

BUENOS AIRES – IGUAZU
Snídaně. Transfer na letiště. Let do Puerto Iguazú a transfer do hotelu. Ubytování. Odpoledne prohlídka brazilského národního parku. Návrat do hotelu. Nocleh.

5. den

IGUAZU
Snídaně. Návštěva vodopádů Iguazu z argentinské strany, které jsou jedním z největších divů přírody a nacházejí se v místě, kde se setkávají hranice tří států: Argentiny, Brazílie a Paraguaye. Nocleh.

6. den

IGUAZU – BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer z hotelu na letiště. Odlet do Buenos Aires. Po příletu transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

7. den

BUENOS AIRES – TRELEW – PUNTA TOMBO - PUERTO MADRYN
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Trelew. Dále cesta pokračuje do Punta Tomba, jedné z nejnavštěvovanějších přirodních rezervací Argentiny. Zde je možno pozorovat magallenské tučňáky, kteří se tu objevují v počtu kolem 500.000 (v období od září do června). Odpoledne odjezd do Puerto Madryn. Ubytování v hotelu. Nocleh.

8. den

PUERTO MADRYN – PENINSULA DE VALDES
Snídaně. Celodenní výlet do Peninsula de Valdes, jedna z nejzajímavějších divokých rezervací na světě. Je zde možno pozorovat přes 30.000 druhů mořského ptactva (doporučujeme dalekohled). Z přístavu je možno fakultativně zajistit lodní výlet s pozorováním verlyb ( nejlepší období od června do září ). Dále se zde nachází lvouni a tuleni. Ubytování v hotelu. Nocleh.h.

9. den

TRELEW – CALAFATE
Snídaně. Transfer na letiště v Trelewu a odlet do Calafate, srdce Patagonie. Calafate je malinké městečko nejblíže položené národnímu parku Los Glaciares. Městečko nabízí panoramatický výhled na jezera, prales a zasněžený vrcholky And. Ubytování v El Calafate. Nocleh.

10. den

CALAFATE – PERITO MORENO - CALAFATE
Snídaně. Návštěva jednoho z největších divů Jižní Ameriky – ledovce Perito Moreno. Možnost fakultativního splutí řeky pod ledovcem. Návrat do Calafate. Nocleh.

11. den

CALAFATE
Snídaně. Volný den, možnost využití fakultativních výletů na ledovce nebo projížďky na jezerech. Nocleh.

12. den

CALAFATE – BUENOS AIRES
Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Buenos Aires. Transfer do hotelu, ubytování. Nocleh.

13. den

BUENOS AIRES – PRAHA / VÍDEŇ
Snídaně. Transfer na letiště. Odlet do Prahy nebo Vídně s mezipřistáním. Občerstvení v letadle.

14. den

PRAHA/VÍDEŇ
Přílet do Prahy nebo Vídně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

-3°C Skoro jasno

Buenos Aires

15°C Oblačno

El Calafate

-1°C Převážně oblačno

Ushuaia

4°C Polojasno

×