800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPerly Jižní Ameriky

Sao Paulo • Punte Del Este • Buenos Aires • Montevideo • Sao Paulo

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1.den:

setkání s průvodcem na letišti v Praze. Odlet do Brazílie do města SAO PAULO. Po příletu okružní jízda kolem nejznámějších památek města, transfer do hotelu. Ubytování, večeře a nocleh. V tomto nejmodernějším a nejkosmopolitnějším brazilském městě se najde něco pro každého, od vynikající kuchyně, výborných muzeí a galerií až po úžasné pláže. Toto moderní  a životem pulzující město je obdařeno ohromujícím pobřežím a těmi nejlepšími restauracemi a nočním životem.

2. den:

snídaně, individuální volno, v odpoledních hodinách transfer do přístavu. Nalodění na loď Splendour of the Seas. Odplutí.

3. den:

 plavba po moři.

4. den:

připlutí do přístavu PUNTA DEL ESTE v Uruguay. Možnost fakultativního výletu nebo individuální volno v přístavu. Punta Del Este. Toto poloostrovní městečko obklopené ze tří stran Atlantickým oceánem je celkem malé, ideální na prozkoumávání pěšky. Návštěvníci městečka jsou obklopeni nádhernou scenérií a úžasně dokonalými plážemi. 

5. den:

připlutí do BUENOS AIRES v Argentině. Individuální volno nebo možnost fakultativních výletů.

6. den:

v odpoledních hodinách odplutí z Buenos Aires.  Buenos Aires, známé jako domov Evity Perón, působí více evropsky než jihoamericky. Proto je známé jako „Paříž Jižní Ameriky“. Jediné slovo, které může popsat toto živé kosmopolitní město, je „mozaika“. Město je plné zajímavostí, od muzea Evity na Plaza de Mayo po módní čtvrť  Recoletta s exkluzivními obchody a restauracemi. Skvělý je také jednodenní výlet k velkolepým vodopádům Iguacú, jednomu z přírodních divů světa.

7. den:

připlutí do přístavu MONTEVIDEO v Uruguay. Možnost fakultativních výletů nebo individuální volno. Montevideo, okouzlující a kosmopolitní hlavní město Uruguaye, nabízí něco pro každého. Od úchvatných bílých písečných pláží přes historické budovy a zajímavé koloniální tradice po živý přístavní trh Mercado del Puerto. Je možné prožít den na ranči a vidět každodenní práci kovbojů a ochutnat typický grilovaný oběd doplněný uruguayskými víny, lidovými písněmi a tancem.

8. den:

plavba po moři.

9. den:

připlutí zpět do SAO PAULO v Brazílii. Vylodění a transfer do hotelu v blízkosti pláže. Individuální volno, možnost nákupů či relaxace na pláži. Večeře a nocleh.

10. den:

snídaně, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

11. den:

přílet do ČR

Povinné příplatky

spropitné cca 61 EUR/osoba/plavba

Vybavení lodi

11 palub, vřelá a intimní atmosféra, vynikající zábava, divadlo, kasino, široký výběr barů a salonků, lázně, fitness, lezecká stěna, krytý bazén, vířivka, kavárna, obchodní centrum, salonek s panoramatickým výhledem umístěný 46 m nad hladinou moře, internetová kavárna, dozorovaný program pro mládež, 18jamkové minigolfové hřiště.

Technické parametry lodi

• Loď: Splendour of the Seas • Kapacita: 2 435 pasažérů • Rychlost: 22 uzlů • Délka: 264 m, šířka: 32 m.

Počasí

Bariloche

6°C Převážně oblačno

Buenos Aires

10°C Oblačno

El Calafate

4°C Polojasno

Ushuaia

3°C Polojasno

×