800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyPeru - Argentina - Chile - velký okruh

"Když navštívíte největší turistické atrakce jako je nezapomenutelné Machu Picchu, tajuplné jezero Titicaca, obrazce v poušti Nazca, slavné město Cuzco nebo Arequipu, zanechá Peru ve Vaší duši nesmazatelnou stopu. A co teprve, když se rozhodnete navštívit odlehlejší oblasti země, místa, kde kdysi žily národy a civilizace mnohem starší než byli Inkové, místa kde dnes žijí kmeny bez jakéhokoliv zásahu civilizace, místa kde budete jen Vy, ticho a zasněžené vrcholky vysoké šest tisíc metrů, místa kde se na dřevěném voru, plujícím po líné řece, dostanete do samého srdce divokého deštného pralesa se všemi jeho krásami a nebezpečím a kde je řeka jediným možným způsobem dopravy nebo místa, kde se od obzoru k obzoru rozkládá na první pohled mrtvá poušť. Tohle všechno je Peru. Argentina si získala mnoho turistů svou okouzlující přírodou. Země se pyšní na jedné straně sedmitisícovými vrcholky And, neprostupnou džunglí, proslavenou suchou pampou, nádhernými ledovcovými jezery a přímořskými plážemi na straně druhé."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

PRAHA / VÍDEŇ – BUENOS AIRES
Sraz skupiny na pražském nebo vídeňském letišti. Odlet do Buenos Aires. Večeře a snídaně v letadle.

2. den

BUENOS AIRES
Přílet do hlavního města Argentiny. Transfer do hotelu, ubytování. Odpočinek. Prohlídka města s návštěvou nejširší ulice světa Avenidy 9 de Julio, náměstí Plaza de Mayo s katedrálou a prezidentským palácem atd. Nocleh.

3. den

BUENOS AIRES
Snídaně. Volný den nebo možnost fakultativního výletu do pampy, typická zemědělská usedlost, kde pocítíte atmosféru venkovského života, seznámíte se s „gauchos“ v jejich typických krojích a ochutnáte místní speciality. Večer fakultativně „Tango show„. Nocleh.

4. den

BUENOS AIRES – SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Santiago de Chile, transfer do hotelu. Volno na odpočinek. Nocleh.

5. den

SANTIAGO DE CHILE
Snídaně. Prohlídka města. Plaza de Armas - centrální náměstí, Prezidentský palác, Palacio de la Moneda, návštěva Katedrály, Bernando O´Higgins Avenue, hora Santa Lucie a San Cristobal odkud je překrásný pohled na celé město a jeho okolí. Odpoledne individuální program. Nocleh.

6. den

SANTIAGO DE CHILE – VALPARAISO – VINA DEL MAR
Snídaně. Celodenní výlet do zajímavých měst centrálního Chile. Valparaiso – největší přístav Chile, město bohémů s překrásnými ulicemi a náměstími. Vina del Mar – letní letovisko v Chile, s malým starým přístavem, je pravý opak Valparaisa. Toto město je díky zeleni, parkům a zahradám nazýváno také jako „Garden City“. Návrat do Santiaga de Chile. Nocleh.

7. den

SANTIAGO DE CHILE – LIMA
Po snídani transfer na letiště. Odlet do hlavního města Peru – Limy. Po příletu odjezd do hotelu, ubytování. Nocleh.

8. den

LIMA
Snídaně, dopoledne volno. Odpoledne prohlídka města, kde mimo jiné uvidíte katedrálu, kostel San Francisco, podzemní galerii a katakomby, Hlavní náměstí, koloniální část Limy a residenční zóny San Isidro a Miraflores. Návrat do hotelu. Nocleh.

9. den

LIMA – CUSCO
Po snídani transfer na letiště. Odlet do Cusca. Po příletu, transfer do hotelu, ubytování. Volný čas na nutnou aklimatizaci - město se nachází 3360 metrů nad mořem. Odpoledne prohlídka města s katedrálou, Korikancha – slunečního chrámu a návštěva kostela Sv. Dominga. Dále návštěva nedalekých trosek Kenko, Tambomachay, Pucapucara a pevnosti Sacsayhuaman. Návrat do hotelu. Nocleh.

10. den

CUSCO – PISAC MARKET – OLLANTAYTAMBO
Snídaně. Celodenní výlet do svatého místa Inků. Zastavíte se na indiánském trhu Pisac, kde si můžete koupit některou z nepřeberného množství ručně vyrobených peruánských ozdob. Oběd. Odpoledne odjezd do archeologického střediska Ollantaytambo, vzdáleného 97 km od města. Nocleh.

11. den

OLLANTAYTAMBO – MACHU PICCHU – CUSCO
Snídaně. Odjezd vlakem do Aguas Calientes, dále pokračujete autobusem k Machu Picchu. Prohlídka nejznámější památky Jižní Ameriky, posvátného místa Inků. Oběd. Návrat do Cusca, ubytování v hotelu. Nocleh.

12. den

CUSCO – LIMA
Po snídani transfer na letiště. Odlet do Limy. Po příletu transfer do hotelu. Ubytování. Volný program. Nocleh.

13. den

LIMA – SANTIAGO DE CHILE – BUENOS AIRES
Po snídani transfer na letiště, odlet do Santiaga de Chile. Dále pokračování letu do Buenos Aires. Ubytování. Nocleh.

14. den

BUENOS AIRES – PRAHA / VÍDEŇ
Snídaně. Transfer na letiště. Let do Prahy nebo Vídně. Občerstvení v letadle.

15. den

VÍDEŇ / PRAHA
Pokračování letu do Vídně nebo Prahy.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Bariloche

12°C Převážně oblačno

Buenos Aires

11°C Slabý déšť

El Calafate

14°C Polojasno

Ushuaia

7°C Dešťové přeháňky

×