Zobrazit všechny nabídky
Argentina | Jižní oblast | Bariloche

Apart del Lago

   Hodnocení

   4305 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel hostům nabízí celkem 47 pokojů. Je zde výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. Je zde šatna, hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V objektu se nachází jídelna, snídaňový salónek, kavárna a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. K nabídce patří i pokojová služba.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, ústřední topení, kuchyň a koupelna. V pokojích je dvoulůžková postel. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Koupelny mají sprchový kout a vanu. Je zde vysoušeč vlasů. V objektu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Hosté mohou odpočívat na terase. Hosté si mohou vybrat z mnoha volnočasových aktivit, je zde například tenis a fitness studio. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

   Stravování

   Lze objednat nocleh se snídaní. Podávají se snídaně a obědy.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248