800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKolumbie a Nizozemské Antily - plavba

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Přílet do Miami, transfer do hotelu (za příplatek), nocleh.

2. den

MIAMI (USA)
V poledne transfer do přístavu (za příplatek), nalodění – loď NORWEGIAN SUN 5*. Po nalodění lze začít čerpat plnou penzi. Vyplutí.

3. a 4. den

PLAVBA NA LODI

5. den

CARTAGENA (KOLUMBIE)
Město založené kolonisty roku 1533, se postupem času stalo vyhledávaným útočištěm pirátů a jiných zbloudilých existencí. Sami poznáte, že duch dobrodruhů si uchovalo dodnes. Navštivte pevnost San Felipe de Barajas a její hradby táhnoucí se kilometry nad pobřežím okolo města. Relaxovat na pláži je také možné, tak jako všude v těchto zeměpisných šířkách.

6. den

ORANJESTAD (ARUBA)
Hlavní město Aruby, založené roku 1796 pod názvem Koňská zátoka, získalo své dnešní jméno od krále Willema VI. van Oranje-Nassau, prvního vládce Spojeného holandského království. Na Arubě doporučujeme plavbu ponorkou kolem vraků dávných ztroskotanců 50 m pod hladinou moře.

7. den

WILLEMSTAD (CURACAO)
Přesto že do Willemstadu ve 20. st. přišli díky rozvoji olejářského průmyslu pracovat zástupci nejrůznějších etnik, uchoval si svou původní atmosféru. Stará koloniální část s typickou holandskou architekturou je dnes na seznamu UNESCO.

8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

PHILIPSBURG (SV. MARTIN)
Na první pohled Vás zaujmou kilometry nádherných pláží s výbornými restauracemi, nazývané také jako Francouzská riviéra Karibiku. Doporučujeme navštívit motýlí farmu či možnost zúčastnit se expedice objevování podmořského světa.

10. den

CHARLOTTE AMALIE (SV. TOMÁŠ)
Město, kdysi významné jako centrum pirátství, nabízí možnost odpočinku na plážích či aktivního sportu. Největší atraktivitou přístavu i celého ostrova je ovšem příležitost nakupování za neuvěřitelně nízké ceny.

11. a 12. den

PLAVBA NA LODI

13. den

MIAMI - PRAHA
Snídaně. Vylodění, transfer na letiště (za příplatek), odlet.

14. den

PŘÍLET DO PRAHY.

Počasí

Oranjestad

31°C Skoro jasno

×