800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAustrálie a Thajsko

Za poznáním kulturních odlišností.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet do Melbourne z Prahy – Ruzyně.

2. den

NA CESTĚ
Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

MELBOURNE
Snídaně. Prohlídka města s návštěvou Flinders Street Station, Rialto Towers s jedinečným pohledem na město, Queen Victoria Market a dalších zajímavostí města. Nocleh v Melbourne.

4. den

GREAT OCEAN ROAD
Snídaně. Dopoledne se vydáte po jedné z nejhezčích panoramatických silnic světa Great Ocean Road, která vede podél srázných, vysokých klifů. Celá tato pobřežní část je chráněna jako NP Port Campbell a uvidíte zde nejmalebnější skalní kreaci zdejšího pobřeží, tzv. “Londýnský most”. Na východ od něj pak “12 Apoštolů”, galerii abstraktních skulptur, lemujících pobřeží v délce několika km. V neposlední řadě budete moci obdivovat záliv Loch Ard Gorge, který připomíná norské fjordy. Nocleh v Geelongu.

5. den

GEELONG - ALBURY
Po snídani se vydáte napříč státem Victoria. Cestou se zastavíte v zlatokopeckém městečku Sovereign Hill. Dále pokračujete do městečka Albury. Nocleh.

6. den

ALBURY - CANBERRA
Snídaně. Odjezd do Canberry, hlavního města Austrálie. Zde si prohlédnete Cook Memorial Jet, budovu parlamentu zajímavou originálním stavebním řešením, národní mincovnu a válečné muzeum.

7. den

FITZROY FALLS - NAN TIEN - – SYDNEY
Po snídani dokončení prohlídky Canberry návštěvou diplomatické čtvrti a přejezd farmářskou krajinou do Morton National Park, kde Vás čeká procházka ke kaskádovitým vodopádům Fitzroy Falls. Odtud se pojedete podívat na přírodní úkaz zvaný “blowholes” do přímořského letoviska Kiama. Závěrem navštívíte Nan Tien - největší buddhistický chrám jižní polokoule. Návrat do Sydney, nocleh.

8. den

SYDNEY
Po snídani celodenní pěší prohlídka města, při níž se podíváme do přístavní čtvrti Circular Quay se světoznámou budovou Opera House a monumentálním mostem Harbour Bridge, navštívíme The Rocks – nejstarší čtvrť, vyhlídkovou věž AMP Tower, mořské akvárium (fakultativně), Hyde Park a katedrálu svaté Marie. Projedeme se monorailem centrem města, případně lodí po zálivu.

9. den

FEATHERDALE WILDLIFE PARK
Snídaně. Výlet do Featherdale Wildlife Parku, kde se dostanete do kontaktu s australskými zvířaty jako je klokan, koala, ježura, pštros emu či tasmánský čert. Na cestě zpět do Sydney se zastavíme u stadionu, kde se konaly OH 2000. Odpoledne můžete podniknout návštěvu Opera House, muzea výstavby Harbour Bridge ukrytém v pilíři mostu případně dalších zajímavostí. Nocleh v Sydney.

10. den

AUSTRÁLIE – THAJSKO
Odlet do Bangkoku. Transfer, nocleh.

11. den

BANGKOK
V rámci fakultativní prohlídky města navštěva chrámu Wat Traimit se zlatým Buddhou, chrámového komplexu Wat Po s ležícím Buddhou, královského paláce a chrámu Wat Phra Kaew se sochou Smaragdového Buddhy. Plavba po kanálech řeky Chao Phraya a návštěva brusírny drahokamů. Nocleh.

12. den

BANGKOK – PATTAYA
Transfer do letoviska Pattaya. Cestou možnost návštěvy krokodýlí farmy. Ubytování, nocleh.

13. den

PATTAYA
Pobyt u moře v nejživějším letovisku Asie. Fakultativně návštěva tropické zahrady, sloní show nebo možnost sportovních aktivit.

14. den

PATTAYA
Volno. Fakultativně výlet na Korálový ostrov či večer na známou Travesti Show.

15. den

PATTAYA – KO SAMET
Transfer na ostrov Ko Samet. Ubytování v bungalovech na pláži. Nocleh.

16. den

KO SAMET
Pobyt na pláži. Romantický večer v restauraci u oceánu. Možnost plavby okolo ostrova. Nocleh.

17. den

BANGKOK - PRAHA
Snídaně. V dopoledních hodinách transfer na letiště v Bangkoku a odlet do Prahy.

18. den

Přílet do Prahy.

Vstupy zahrnuté v ceně zájezdu

- vstup na Rialto Towers, vyhlídkové patro nejvyšší budovy v Melbourne
- Sovereign Hill – zlatokopecké městečko
- vstup k vodopádům Fitzroy Falls
- jízdenka na Monorail v Sydney
- vstup do Featherdale Wildlife Parku

Možnost prodloužení

AYERS ROCK - navštivte největší a nejslavnější monolit světa.
THAJSKO – zájezd lze na vyžádání prodloužit o libovolný počet nocí.

Počasí

Cairns

21°C Polojasno

×