800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAustrálie - Tasmánie - Nový Zéland

"

Perth – Albany – Esperance – Adelaide – Melbourne – Hobart-Tasmánie – Novozélandské fjordy – Dunedin-Nový Zéland – Christchurch – Wellington – Sydney

Jedinečná místa Austrálie, národní parky a přírodní rezervace Tasmánie i dechberoucí novozélandské fjordy jsou součástí unikátní plavby luxusní lodí Radiance of the Seas, která je nabízena pouze ve dvou termínech.

"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY DO PERTHU (AUSTRÁLIE)

2. den

NA CESTĚ
Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

PŘÍLET DO PERTHU (AUSTRÁLIE)
Přílet do Perthu transfer do hotelu, ubytování, volno.

4. den

PERTH (ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE)
Snídaně. Transfer do přístavu, nalodění a vyplutí.

5. den

ALBANY (ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE)
Nezapomenutelné dojmy zanechá návštěva NP Walpole- Nornalup a procházka na visutých "chodnících", díky níž poznáte australskou buš z ptačí perspektivy.

6. den

ESPERANCE (ZÁPADNÍ AUSTRÁLIE)
Nenápadné místo s řadou cestovatelských aktivit: výlet na souostroví Recherche za tuleni, tučňáky a velrybami, NP Cape Le Grand s čarokrásnými plážemi či jezero Pink Lake, jehož voda mění barvy od růžové po modrou.

7. a 8. den

PLAVBA NA LODI

9. den

ADELAIDE
Centrum dnes milionového města je vzorovým příkladem koloniálního urbanismu. Nedaleká, dříve zlatokopecká údolí Barossa a Eden dnes prezentují poklady vinařství, které můžete v rámci fakult. výletu ochutnat. Chcete-li se setkat se symbolem Austrálie – klokanem, můžete se vydat na Kangaroo Island (Klokaní ostrov).

10. den

PLAVBA NA LODI

11. den

MELBOURNE (AUSTRÁLIE)
Hlavní město státu Victoria ležící na březích řeky Yarra, je místem konání jednoho ze čtyř nejprestižnějších tenisových turnajů a Grand Prix Formule 1.

12. den

PLAVBA NA LODI

13. den

HOBART (TASMÁNIE)
Hojné národní parky a přírodní rezervace představí pestrou a bizarní australskou faunu s jejím dnes již legendárním tasmánským čertem.

14. a 15. den

PLAVBA NA LODI

16. den

PLAVBA NOVOZÉLANDSKÝMI FJORDY
Plná penze. Plavba dechberoucími přírodními scenériemi fjordů Milford Sound, Doubtful Sound a Dusky Sound s pozorováním mořské i suchozemské fauny (delfíni, tučňáci, tuleni, atd.).

17. den

DUNEDIN (NOVÝ ZÉLAND)
Milovníci architektury zde najdou výstavní kousky viktoriánské doby, cestovatelé se smyslem pro historii výtečná muzea a aktivně založení jedinci panenskou přírodu poloostrova Otago.

18. den

CHRISTCHURCH (NOVÝ ZÉLAND)
V největším městě Jižního ostrova doporučujeme návštěvu antarktické expozice – International Antarctic Center či výlet do horských scenérií Jižních Alp.

19. den

WELLINGTON (NOVÝ ZÉLAND)
Za dobrého počasí doporučujeme výlet (lanovkou či pěšky) na vrchol Mt. Victoria. Pokud to příroda nedovolí, navštivte národní muzeum Te Papa (fakultativně).

20. a 21. den

PLAVBA NA LODI

22. den

SYDNEY (AUSTRÁLIE)
Snídaně, transfer na letiště a odlet do Prahy.

23. den

PŘÍLET DO PRAHY

Technická data lodě Radiance of the Seas 4*

Délka: 294 m, šířka: 32 m, palub: 13, posádka: 987, hosté: 2.550 (3.013 s přistýlkami), rychlost:23 uzlů, výtlak: 89.600 t.
Vybavení lodě : několik různě tematicky zaměřených barů, diskotéka, promenáda s obchody duty free, casino, galerie umění, divadelní a koncertní sál, knihovna, internetová kavárna, videohry, zábavní program a prostory pro děti a mládež, mini-golf, kosmetický salon, solárium, lázně, sportovní hřiště, okruh na běhání, fitness centrum, bazény,vířivky, čistírna.
Vybavení kajut : WC/sprcha, šatník, TV/satelit a Pay-Per-View, telefon, zásuvky 110/220 V.
Stravování : několik restaurací s různým kulinářským zaměřením.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Cairns

21°C Skoro jasno

×