800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyKrásy jižní Austrálie - Po Great Ocean Road

Po Great Ocean Road do rudého centra kontinentu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet do Melbourne z Prahy – Ruzyně.

2. den

NA CESTĚ
Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

MELBOURNE
Brzy ráno přílet do Melbourne, krátká prohlídka města, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu.

4. den

MELBOURNE
Prohlídka města. Navštívíme Flinders Street Station, Rialto Towers, odkud je jedinečný pohled na město, Queen Victoria Market a další zajimavostí.

5. den

GREAT OCEAN ROAD
Dnes nás čekají neopakovatelné zážitky z výpravné jízdy po silnici Great Ocean Road, jedné z nejpůsobivějších austral-ských scenérií. Prohlédneme si rovněž nedávno zřícený most London Bridge.

6. den

COONAWARRA
Návštěva Warrnambool a pak nádherných zahrad Umpherston Sinkhole.

7. den

KANGAROO ISLAND
Návštěva známého Sheeps Back Museum a odpoledne plavba na ostrov klokanů.

8. den

KANGAROO ISLAND
Dnes máme celý den na to, abychom prozkoumali tento přírodní ráj. Můžeme zde obdivovat lvouny, klokany či koaly. Večer pak shlédneme návrat tučňáků na pláž Fairy Penguin Parade.

9. den

ADELAIDE
Ráno se pak na další dvě noci přesuneme do Adelaide. Odpoledne prohlídka města a jeho zajímavostí, možnost volného programu. Nocleh.

10. den

ADELAIDE
Dnes na celodenním výletu navštívíme German Village of Hahndorf a Barossa Valley, kde dozrávají světově proslulá australská vína.

11. den

WILPENA POUND
Ráno si krátce prohlédneme památky v Adelaide a poté budeme pokračovat do Wilpena Pound a navštívíme Národní park Flinders Ranges se skalními malbami a rytinami spolu s úchvatnou scenérií tohoto horského pásma.

12. den

COOBER PEDY
Dnes nás čeká cesta po známé Oodnadatta track do Coober Pedy (v řeči domorodců „díra bílého muže“), kde nás pohltí horečka hledačů opálů. Prohlídka zajímavostí městečka zbudo-vaného spíše pod zemí a seznámení se s historií dolování opálů.

13. den

AYERS ROCK
Po snídani se vydáme pouští na sever až k osamělé skále, největšímu monolitu světa, nazývaném Uluru.

14. den

AYERS ROCK
Možnost nevšedního prožitku, východu slunce v poušti s vyhlídkou na Ayers Rock (Uluru). Dopoledne okružní prohlídka tohoto největšího monolitu světa. Odpoledne prohlídka skalních útvarů Olgas. Večer možnost večeře „za zvuků ticha pouště" – Sounds of silence.

15. den

KINGS CANYON
Cesta nás zavede do Kings Creek Station, farmy, která se specializuje na vývoz velbloudů. Dále pokračujeme do Watarrka National Park a navštěva Kings Canyon. Při procházce po okraji kaňonu se naskytne neopakovatelný pohled na kolmé stěny kaňonu, které mizí v hloubce až 300 metrů. Nocleh v Kings Canyon Resort.

16. den

ALICE SPRINGS
Transport po Mereenie Loop Road, přes drsnou, ale překrásnou zem domorodců (pouze za příznivých podmínek). Cestou mineme kráter po meteoritu Gosse Bluff. Uvidíme Standley Chasm a Simpsons Gap. Pokračujeme do Alice Springs, kde navštívíme School of the Air, největší učebnu světa pro venkovské děti.

17. den

ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště a odlet z Melbourne do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den

PŘÍLET DO PRAHY

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Cairns

27°C Polojasno

×