800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL Mozaika: Whitsunday - Hamilton Island

  • Zdejší pláže patří k nejkrásnějším na světě

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Program zájezdu

Zažijte opravdový tropický luxus na dohled Velkého barierového útesu na ostrově Hamilton. Zdejší plaže patří k nejkrásnějším na světě a není to jen reklamní trik, přesvědčte se na vlastní oči.

1. den: HAMILTON ISLAND
Individuální přílet na ostrov Hamilton ve vyhlášené oblasti Whitsunday. Transfer z letiště do hotelu. Ubytování na 4 noci.

2.-4. den: HAMILTON ISLAND
Odpočinek a relax na plážích. Možnost potápění, šnorchlování, kajaking, golf a další sporty. V rezoru jsou pro vás dále připraveny masáže, spa, fitness, beach club a mnoho dalšího.

5. den: HAMILTON ISLAND
Transfer na letiště.

konec.

HAMILTON ISLAND RESORT, Whitsunday Islands

Popis:
Whitesunday Islands se rozprostírají nedaleko severozápadního pobřeží Austrálie mezi městy Mackay a Bowen, jsou věhlasné svými čistými modravými vodami, běloskvoucími plážemi a tropickým porostem. Hamilton Island je tropický ostrov v srdci souostroví Whitsunday s rozlohou přibližně 5 km2.
Hotel nabízí ubytování všech typů od exkluzivního pětihvězdičkového plážového resortu přes apartmány a romantické bungalovy až po klasický hotel s výhledem na oceán.
V hotelu je 9 restaurací, 6 barů, bazénů, 24 specializovaných obchodů, kostel, lékařská ordinace, kosmetický a kadeřnický salón, pošta, finanční centrum.
Vybavení pokojů: nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, kávovar, televizor, telefon, minibar, vysoušeč vlasů.
Pro aktivní prožití dovolené jsou k dispozici výlety na bariérový útes kombinované s potápěním, šnorchlováním, plachtěním, rybařením a mnoha dalšími vodními sporty. Na souši můžete zajít na tenis, squash, golf, nebo do fitness centra. Ostrov je spojen pravidelnými lety se Sydney, Brisbane a Cairns. Největším regionálním centrem je Mackay, vstupní branou do ostrovní oblasti je však Airlie Beach, kde má většina společností nabízejících potápěčské a jiné lodní výlety své základny.

Palm Bungalows ***
resort se nachází v palmovém háji, několik minut chůze od pláže Bungalovy v polynéském stylu jsou o velikosti 49 m2, k dispozici je sprcha, WC, fén, telefon, TV, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, balkon. Výhled do zahrady

Whitsundays Apartmens ***+
One Bedroom Garden View
Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny, cca 84 m2, nacházejí se v 1.-6. patře hotelu. Mají ložnici s obývacím pokojem, koupelnu, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizaci, stropní ventilátor, chladničku, minibar, kuchyňský kout, balkon. Výhled do zahrady.

Reef View Hotel ****
resort se nachází v tropické zahradě, přímo na pláži Catseye.

Garden View Room
cca 65m2, v 1.-4. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon. Výhled do zahrady.
Coral Sea View
cca 65m2, v 5.-17. patře. Stejně zařízené pokoje jako Garden View Room, navíc výhled na moře

Beach Club Resort *****
přímo na pláži v tropické zahradě, s bazénem, poolbarem, Beach Club Lounge.

Beach Club Room
cca 40m2, v 1. nebo 2. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon, výhled na moře, přímý vstup k moři

Typ ubytování: hotel

Poloha: Přímo u pláže

Počasí

Cairns

23°C Skoro jasno

×