800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyNejkrásnější místa vých. pobřeží

Východní pobřeží je o kaňonech, údolích, horách s koberci eukalyptů, o koupání na plážích Gold Coast či poznání životního stylu Australanů.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

ODLET Z PRAHY
Odlet z letiště Praha – Ruzyně do Sydney.

2. den

NA CESTĚ
Let na trase s mezipřistáním v Asii.

3. den

PŘÍLET DO SYDNEY
Po příletu do Sydney krátká orientační prohlídka města s vyhlídkou na budovu Opery a přístavní most, ubytování, volný program na dorovnání časového posunu. Nocleh v Sydney.

4. den

SYDNEY
Pěší prohlídka města, při níž navštívíme čtvrť Circular Quay s budovou Opery, most Harbour Bridge, čtvrť The Rocks, vyhlídkovou věž AMP Tower, Hyde Park či katedrálu svaté Marie. Projedeme centrem města monorailem, případně lodí po zálivu. Nocleh v Sydney.

5. den

CANBERRA
Výlet do Canberry, metropole Austrálie. Prohlídka zahrnuje většinu atrakcí na obou březích jezera Lake Burley Griffin včetně originální budovy parlamentu. Večer návrat do Sydney. Nocleh.

6. den

NP BLUE MOUNTAINS
Výlet do Blue Mountains. Nejdříve zastavíme v parku divokých zvířat Wildlife Park, kde uvidíte na vlastní oči klokana, koalu, ježuru či pštrosa emu. V Blue Mountains navštívíme vyhlídku na skalní útvar Tři sestry a vyjdeme si na procházku eukalyptovým lesem. Zpět se svezeme nejstrmější železnicí světa.

7. den

SYDNEY – GOLD COAST
Transfer na letiště, přelet do přímořského ráje Gold Coast severně od Sydney a transfer do hotelu. Volno na plážích Surfers Paradise. Nocleh.

8. den

GOLD COAST
Volno na nekonečných plážích Gold Coast nebo výlet do deštného pralesa Národního parku Lamington s nádher-nými výhledy. Nocleh na Gold Coast.

9. den

BRISBANE – HERVEY BAY
Přejezd přes Sunshine Coast do Hervey Bay – výchozího bodu pro návštěvu ostrova Fraser Island. Cestou prohlídka Brisbane, centra státu Queensland.

10. den

FRASER ISLAND
Výlet na největší písečný ostrov světa Fraser Island či volno na pláži. Ostrov a Národní park Great Sandy je známý neskutečně širokou pláží a písečnými dunami. Nechybějí čirá sladkovodní jezírka nebo deštný prales. Nocleh.

11. den

ROCKHAMPTON
Přejezd do Rockhamptonu, překročení obratníku Kozoroha. Nocleh.

12. den

AIRLIE BEACH
Přejezd do Airlie Beach, výchozího bodu pro návštěvu rezervace Whitsundays. Ubytování, volno na pláži. Nocleh.

13. den

NP WHITSUNDAY ISLAND
Celodenní výlet do národního parku na ostrovech Whitsundays. Ostrovy nabízejí široké možnosti vodních radovánek – potápění, šnorchlování, koupání a romantické procházky. Nocleh.

14. den

TOWNSVILLE – CAIRNS
Cesta přes Townsville s možností návštěvy akvária, v němž se dozvíme vše o životě na Bariérovém útesu. Odpoledne přejezd do Cairns. Nocleh.

15. den

CAIRNS
Volno na plážích tropického severu nebo fakultativně výlet lodí se skleněným dnem pro pozorování podmořského života Velkého bariérového útesu – největšího korálového útesu planety. Možnost potápění či šnorchlování. Fakultativně též let vrtulníkem nad útesem. Nocleh.

16. den

CAIRNS
Volno na plážích tropického severu nebo celodenní výlet do nedaleké Kurandy, která se nachází uprostřed deštného pralesa. Jízda železnicí kolem vodopádů a nejdelší lanovkou na světě nad deštným pralesem bude zakončena v místním kulturním centru vystoupením domorodé skupiny písní a tanců. Můžete si také vyzkoušet hod bumerangem nebo hru na domorodý nástroj Didgeridoo. Nocleh v Cairns.

17. den

ODLET DO PRAHY
Transfer na letiště a odlet z Cairns do Prahy s mezipřistáním v Asii.

18. den

PŘÍLET DO PRAHY

Navíc v ceně

- jízdenka na Monorail v Sydney - vstup do Featherdale Wildlife Parku - jízdenka na lanovku v Blue Mountains - celodenní výlet na Fraser Island - celodenní výlet do Whitsunday Island NP - celodenní výlet do NP Lamington

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Cairns

20°C Skoro jasno

×